W marcu 2022 roku Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek po 14 latach małżeństwa ogłosili swoje rozstanie, które bardzo szybko przerodziło się w jedną z głośniejszych afer polskiego show-biznesu. Dziś każde z nich jest szczęśliwe u boku nowego partnera.

Partnerka Marcina Hakiela WBIŁA SZPILĘ Kasi Cichopek! „Kochanie, ode mnie tylko…”

Marcin Hakiel będzie walczył o unieważnienie ślubu kościelnego?

Po zakończeniu małżeństwa z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel nie czekał z próbami znalezienia nowej miłości. Najpierw był z Dominiką, której twarzy nigdy nie chciał pokazać, ze względu na jej chęć zachowania prywatności. Niedługo po rozstaniu z tą partnerką i spekulacjach na temat innego związku z Magdą Stępień, tancerz zaczął spotykać się z kolejną już Dominiką. Tym razem od samego początku nie krył się z nową partnerką.

Nowa dziewczyna Hakiela mówi o relacji z jego dziećmi. „Polubiliście się?”

Para często pokazuje się na czerwonym dywanie i nie unika fleszy. Co więcej, Marcin Hakiel nie tylko nie kryje partnerki w miejscach publicznych, ale również publikuje wiele ich prywatnych zdjęć na Instagramie. Na jego profilu możemy oglądać niemal codziennie nowe posty z jego aktualną miłością. Jak wiemy, para zrobiła nawet tatuaże ze swoimi inicjałami. Nie są to może zaręczyny, ale wygląda to na dość poważny związek.

Marcin Hakiel zrobił sobie tatuaż z inicjałem nowej ukochanej… są razem zaledwie trzy miesiące

Katarzyna Cichopek już dawno zamknęła temat związku i żyje szczęśliwie u boku Macieja Kurzajewskiego, plotki głoszą, że para może być już zaręczona. Marcin Hakiel w rozmowie z „Rewią” wyznał, że orientował się już w temacie unieważnienia ślubu kościelnego z Katarzyną Cichopek. Wygląda na to, że tancerz chce zamknąć rozdział, również i na tej płaszczyźnie.

Dowiadywałem się, jaka to jest procedura, nie będę ukrywał, ale nie miałem czasu, żeby się tym zająć. Nie mam takiej decyzji podjętej, czy tak, czy nie. Prosiłem panią mecenas, żeby mi to przedstawiła i nie jest to jakieś bardzo zawiłe. – oznajmił w rozmowie z „Rewią”

Unieważnienie ślubu kościelnego jest trudniejsze w porównaniu do rozwodu w świetle prawa, które Katarzyna i Marcin już posiadają, jednak jest to możliwe.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, IG: katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski,  fot. Piętka Mieszko/AKPA

Marcin Hakiel, Dominika; fot. AKPA

Marcin Hakiel z nową partnerką

Marcin Hakiel ; Dominika; fot. AKPA

Marcin Hakiel, Dominika, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA