W marcu 2022 roku Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek po 17 latach związku i 14 latach małżeństwa ogłosili swoje rozstanie, które bardzo szybko przerodziło się w jedną z głośniejszych afer polskiego show-biznesu. Choć początkowo obydwoje wydali oświadczenie, w którym podkreślili, że nie będą więcej poruszać tego tematu w mediach, szybko okazało się, że rozgoryczony i niepogodzony z rozstaniem Hakiel zaczął udzielać wywiadów i zwierzać się ze swoich przemyśleń na łamach tabloidów oraz Instagrama.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkali się na wywiadówce. Polały się ŁZY!

Marcin Hakiel o rozwodzie z Katarzyną Cichopek

Marcin Hakiel na moment przestał się udzielać, kiedy zaczął układać swoje życie na nowo u boku blondwłosej kobiety. Tancerz chętnie chwali się nową partnerką w mediach społecznościowych, ale nie pokazuje jej twarzy.

Teraz były mąż Katarzyny Cichopek udzielił wywiadu serwisowi wprost.pl. Przyznał, że przed rozwodem rodzina była jego głównym filarem w życiu, a po rozstaniu wszystko się rozpadło. Zdradził, co najbardziej go zabolało w decyzji prezenterki TVP:

Trochę było mi żal tego zakończenia, że po 17 latach bycia razem nie usiedliśmy i sobie pewnych rzeczy nie powiedzieliśmy, no ale czasem tak jest, że życie samo buduje scenariusze. Ja na pewno odpuściłem. Odpuściłem i stwierdziłem, że nie będę do tego wszystkiego, co tam się działo, wracał. Ale czy wybaczyłem? Dobre pytanie. Nie wiem. Nie potrafię chyba odpowiedzieć – stwierdził.

Marcin Hakiel powraca z nowym wywiadem. Mówi w nim o Katarzynie Cichopek!

Na szczęście terapia mu pomogła:

Były momenty, że było trudno, wtedy starałem się wychodzić, spotykać z przyjaciółmi – to była moja siła. Stwierdziłem, że trzeba żyć dalej wbrew temu, co się dzieje, mimo tych wszystkich rzeczy, które się przydarzyły, aż doszedłem do momentu, że rano, patrząc w lustro, zacząłem się sam do siebie uśmiechać – mówi Hakiel.

Po wielu miesiącach od rozstania stwierdza, że udziało im się rozstać w dość spokojnej atmosferze: „Nie przerzucaliśmy się oskarżeniami. Były ze dwa trudniejsze spotkania w kancelarii, ale później doszliśmy do porozumienia, żeby to szybko zakończyć ze względu na dzieci” — ujawnia.

Marcin Hakiel zdradza kulisy spotkania się z Maćkiem Kurzajewskim!

Nie obyło się bez wbicia szpili swojej byłej żonie:

Jeśli już dojdziemy do takiego momentu, że nie chcemy być razem, warto usiąść i powiedzieć to sobie. Najgorszy scenariusz jest taki, że zaczynamy budować coś innego po cichu – stwierdził.

Taniec z gwiazdami program rozrywkowy, Polska 2005 scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel SK: , , , fot. Palicki/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, fot. Piętka Mieszko/AKPA