Odkąd Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili w mediach społecznościowych swoje rozstanie, coś, co miało odbyć się w ciszy i wzajemnym szacunku szybko wykoleiło się i zyskało miano jednej z głośniejszych afer ostatnich miesiąców. Kasia Cichopek z przyklejonym na ustach uśmiechem udawała, że nic się nie stało, a nie pogodzony z rozstaniem Hakiel z goryczą zwierzał się ze swoich przemyśleń i odczuć na łamach tabloidów i Instagrama. Jakiś czas później swoje pięć groszy do afery zaczęła entuzjastycznie dorzucać również Paulina Smaszcz, co jednocześnie wyciszyło Marcina Hakiela, który przestał poruszać temat swojego rozstania z Cichopek i jej nowego związku.

Marcin Hakiel TŁUMACZY SIĘ z wywiadu dla „Miasta Kobiet” – „Na terapii wyszło, że tego POTRZEBOWAŁEM”

Marcin Hakiel przerywa milczenie i udziela nowego wywiadu. Wśród tematów Katarzyna Cichopek

Jakiś czas temu życie Marcina Hakiela zaczęło się jednak układać na nowo i pojawiło się w nim miejsce na nową miłość. Tancerz od niedawna chętnie chwali się nową partnerką, tajemniczą blondynką, której twarzy nie pokazuje jednak w mediach społecznościowych. Teraz po długiej przerwie od wywiadów i wycofaniu się z życia publicznego Marcin Hakiel postanowił zrobić wyjątek i zdobył się na rozmowę dla magazynu „Twoje Imperium”. Nikogo nie dziwi, że jednym z poruszonych tematów była Katarzyna Cichopek. Hakiel tym razem odpowiedział jednak lakonicznie i zapewnił, że szanuje „mamę swoich dzieci”:

Nie ukrywam, że jestem od dłuższego czasu na terapii. Ten rok był bardzo burzliwy, choć mam takie poczucie, że wszystko dzieje się po coś. Trzeba akceptować to, co nam los przynosi. Istotne nie jest to, co się nam przydarzyło, ale to, co z tym zrobimy. Ja postanowiłem, że będę żył dalej, nie chcę rozpamiętywać tego, co było, szanuję mamę swoich dzieci i chcę być dobrym człowiekiem.

Jednocześnie będąc w temacie dzieci, Marcin postanowił z dumą opowiedzieć o swoich pociechach i ich pasjach, które chętnie rozwijają:

Syn jest w ósmej klasie, przed nim ciężki rok pierwszych życiowych sprawdzianów. Jestem dumny z tego, że Adam jest bardzo odpowiedzialny i doskonale zdaje sobie sprawę, że czeka go duży egzamin. Helena jest w trzeciej klasie. Staramy się pielęgnować pasje: syn sport, córka jest uzdolniona artystycznie — śpiewa, gra na pianinie, chodzi na zajęcia teatralne. Chcę, aby dzieci się rozwijały, ale nie jestem ojcem, który przymusza je do czegoś, wbrew woli i chęci.

Na koniec Marcin Hakiel zapewnił, że obecnie skupia się przede wszystkim na tym, by być lepszą wersją siebie i dobrym człowiekiem:

Mam życiową dewizę: każdego dnia starać się być lepszym człowiekiem, trochę lepszą wersją siebie. Po prostu lubię rano móc spokojnie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze.

Tak Marcin Hakiel odreagowuje rozstanie! Impreza do rana, a wokół piękne kobiety

Katarzyna Cichopek zabiera głos po rozwodzie, a Marcin Hakiel udostępnia wymowny cytat

IG: marcinhakiel

IG: marcinhakiel

IG: katarzynacichopek/marcinhakiel

Marcin Hakiel w kurtce na ściance.

Marcin Hakiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Baranowski/AKPA