Kendall Jenner postanowiła pójść tropem wielu celebrytów, a przede wszystkim wzorować się na swoich siostrach i postanowiła otworzyć własny biznes. Okazuje się, że wszystko udało jej się utrzymać w tajemnicy przez 4 lata! Teraz modelka postanowiła pochwalić się swoim pomysłem.

Kendall Jenner WYDŁUŻYŁA sylwetkę w Photoshopie

Kendall Jenner będzie produkować tequilę

W przeciwieństwie jednak do sióstr, Kendall nie poszła w biznes kosmetyczny czy modowy. Modelka będzie podbijać branżę alkoholową? Ogłosiła, że przez ostatnie lata pracowała nad stworzeniem tequili. Celebrytka poświęciła na to bardzo dużo czasu, ale najwyraźniej nie żałuje i jest zadowolona.

Zdradziła też, że jej alkohol był już nawet doceniany podczas różnych konkursów i teraz Kendall nie może się doczekać, aż jej tequila trafi do sprzedaży.

Ponad cztery lata odbywałam istną podróż, aby stworzyć najlepiej smakującą tequile. Po dziesiątkach testów smaku, wycieczkach do naszej destylarni, anonimowym uczestnictwie w światowych konkursach degustacyjnych i WYGRYWANIU. (…) Przez ostatni rok była to jedyna rzecz, którą się zajmowałam i już nie mogę się doczekać aż wszyscy dorwiecie się do (tequili 818 – przyp. red.) i będzie Wam ona smakować tak samo, jak mi – napisała Kendall.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)


ZOBACZ TEŻ:

Kendall i Kylie Jenner na kolacji. Spodnie celebrytki to modowy koszmarek? (ZDJĘCIA)

Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc. Projektantka zdradziła, jak to się stało

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)