Kris Jenner została oskarżona o molestowanie seksualne przez swojego ochroniarza. Pozew wpłynął do sądu w październiku 2020 roku. To jednak nie koniec kłopotów Kardashianki – adwokatka oskarżonego zapowiedziała, że wprowadziła zmiany w piśmie procesowym, co w praktyce oznacza nowe zarzuty skierowane w stronę najpopularniejszej mamy w Ameryce.

Kris Jenner zdradziła, jakie PREZENTY goście weselni dostali od państwa Bieberów

Kris Jenner – molestowanie seksualne

Były współpracownik Kris oskarżył ją o wykonywanie masażu pleców, szyi i ramion oraz dotykanie ud bez jego zgody. Matka Kim Kardashian miała też chwytać mężczyznę za pośladki oraz przybierać prowokacyjne pozy. W sprawie przewija się również Kourtney. Okazuje się jednak, że to nie koniec.

Marc McWilliams pracował dla słynnej rodziny przez rok w latach 2017-2018. W tym czasie Kris miała dyskryminować mężczyznę ze względu na rasę. Rodzina Kardashianów kategorycznie zaprzeczyła stawianym oskarżeniom. Podczas ostatniej rozprawy w sądzie w Los Angeles nie stawił się nikt ze słynnego klanu.

Kris Jenner sprzedała dom. ZOBACZ, JAK MIESZKAŁA (ZDJĘCIA)

Prawniczka byłego ochroniarza przesłała do redakcji „Daily Mail” oświadczenie, w którym poinformowała, że po przeanalizowaniu pozwu, wraz z klientem zdecydowała się na wystosowanie dwóch nowych zarzutów: pierwszy z nich dotyczy wspomnianego wcześniej rasizmu, drugi został sformułowany jako niepożądane propozycje seksualne.

Z zeznań McWilliamsa wynika, że Kris miała wielokrotnie i powtarzalnie doprowadzać do intymnego kontaktu jej ciała z ciałem oskarżyciela. Mężczyzna twierdzi, że poinformował swoją szefową o tym, że nie jest zainteresowany prywatną relacją, jednak ta miała kontynuować napastliwe zachowania. Prawnicy Kris stanowczo zaprzeczyli, jakoby ich klientka miała by otrzymać jakiekolwiek sygnały na temat niewłaściwego przebiegu współpracy.

Kylie Jenner pije shoty i WYDZIERA SIĘ na Kris. „Daj mi k**** żyć”

McWilliams został zawieszony w wykonywaniu obowiązków na rzecz Kris Jenner, po czym pracował dla Kourtney aż do swojego zwolnienia 12 września 2018 roku. Prywatnie jest przyjacielem skompromitowanego rapera R. Kelly.

Kris Jenner, fot.Forum/BACKGRID USA.

Kris Jenner

Kris Jenner

Kriss Jenner fot. Forum