Maria Konarowska (39 l.) jest polską aktorką telewizyjną, która ogromną sympatię widzów zyskała po wystąpieniu w programie „Azja Express” będąc w parze razem z Agnieszką Włodarczyk w 2016 roku. Marię mogliśmy oglądać również w wielu popularnych serialach, jak na przykład Prawo Agaty, Na wspólnej, Pierwsza miłość, czy Plebania. Aktorka na swoim Instagramie podzieliła się uroczym zdjęciem, na którym możemy zauważyć jej sporych rozmiarów brzuszek ciążowy.

Ludwik Borkowski i Maria Konarowska są parą? Michał Żurawski zdradził prawdę!

Maria Konarowska pokazała brzuszek w zaawansowanej ciąży

Maria występując w popularnym show Azja Express dała się poznać jako osoba sympatyczna, pomocna ale i bardzo kreatywna, która umie szybko znaleźć rozwiązanie danego problemu. Wówczas dziewczyny wspólnie dotarły aż do finału, w efekcie końcowym przegrywając jednak z parą – Michałem Żurawskim i Ludwikiem Borkowskim. W programie Maria „złapała” nić porozumienia z Ludwikiem, spekulowano nawet, że połączyło ich uczucie podczas nagrywania Azja Express.

Konarowska na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym widać jej sporych rozmiarów brzuch ciążowy. Aktorka jest w 29 tygodniu ciąży, spodziewa się urodzenia córeczki. Maria postanowiła pochwalić się zdjęciem w przebieralni na basenie. Widać, że aktorka jeszcze bardziej dba o siebie w tym wyjątkowym, dla każdej kobiety okresie.

Jeśli z różnych powodów nie da się zacząć poniedziałku aktywnie i ruszyć od rana z tego przysłowiowego kopyta w tydzień, to zawsze można tak ten poniedziałek skończyć. Ja przepłynęłam ze dwadzieścia basenów, a moja córeczka zrobiła w tym czasie pewnie z milion obrotów, kuksańców, kopnięć i wymachów przeróżnych (BTW, tego się nie da z niczym porównać ) – podpisała zdjęcie przyszła mama.

Ciekawe jakie imię ma zamiar wybrać  Maria dla swojego pierwszego dziecka?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Wiemy gdzie urodzi Joanna Krupa! Modelka wybrała luksusowy szpital, w którym rodziła Beyonce czy Kim Kardashian

Azja Express: Czy Ludwik Borkowski i Maria Konarowska są parą?

Paparazzi zrobili pierwsze zdjęcia Jenny Dewan w ciąży; gwiazda wygląda kwitnąco

View this post on Instagram

Jeśli z różnych powodów nie da się zacząć poniedziałku aktywnie i ruszyć od rana z tego przysłowiowego kopyta w tydzień, to zawsze można tak ten poniedziałek skończyć 🙌🏻💪🏻🏊🏻‍♀️😋💃 Ja przepłynęłam ze dwadzieścia basenów, a moja córeczka zrobiła w tym czasie pewnie z milion obrotów, kuksańców, kopnięć i wymachów przeróżnych (BTW, tego się nie da z niczym porównać 🤗)🤰🏼😁👶🏼🙆🏼‍♀️🙋🏼‍♀️🙅🏼‍♀️💁🏼‍♀️🧚🏻‍♂️#rośniemy . . #MomToBe #29weekspregnant #babyonboard #pregnant #pregnancydiary #swimming #swimsuit #pregnantstyle #activepregnancy #hellobelly 🤰🏼#przyszlamama #ciąża #bumpie #29tc 🤰🏼

A post shared by Maria Konarowska (@mariakonarowska) on

Maria Konarowska

Maria Konarowska, fot.Akpa

Maria Konarowska

Maria Konarowska, fot.Akpa

fot. AKPA

Maria Konarowska

Maria Konarowska, fot.AKPA

Maria Konarowska

Maria Konarowska, fot.AKPA.