Maria Konarowska (39 l.), aktorka znana m.in. z serialu „Pierwsza Miłość”, a także, która zagrała w filmie „Uryta Gra”, została po raz pierwszy mamą. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie córeczki i zdradziła jej imię.

Maria Konarowska pochwaliła się dużym brzuchem ciążowym na Instagramie. Znamy płeć dziecka aktorki!

Maria Konarowska imię córki

Maria na swoim profilu często pokazywała zdjęcia z brzuszkiem. Teraz dziewczynka jest już na świecie. Aktorka udostępniła zdjęcie z córką. Dała jej na imię dość nietypowo – Gaja.

Nie miałam pojęcia, że cały świat, jest w rzeczywistości taki malutki 💗
Gaja 💗

Post skomentowały m.in. Agnieszka Woźniak-Starak oraz Małgorzata Rozenek-Majdan:

Gaja, pięknie! Buziaki kochana ❤️

Marysiu przytulamy Was do serca❤️ wielkie gratulacje ❤️❤️❤️

Agnieszka Woźniak-Starak i plejada gwiazd na premierze filmu Piotra Woźniaka Ukryta gra (ZDJĘCIA)

Maria Konarowska – partner

Maria często pokazuje partnera na swoim Instagramie, jednak nie zdradziła jego tożsamości, nie pojawia się też z nim publicznie. Wiemy tylko, że ma on na imię Oktawian.

View this post on Instagram

Dzisiaj ten wspaniały mężczyzna obchodzi urodziny, a mnie obchodzi bardzo ON, bo fakt, że przyszedł na ten świat, zmienił moje życie na zawsze ❤️ Jedna z najważniejszych osób w moim sercu, mój ukochany, mój facet, mój najlepszy przyjaciel i w ogóle najlepszy ktoś ❤️ Często powtarzam, że chyba musiałam zrobić coś dobrego w życiu, żeby zasłużyć sobie na takie wsparcie, miłość, troskę, zrozumienie, cierpliwość (nie wiem skąd Ty jej tyle do mnie bierzesz ;)) i masę śmiechu z kimś tak wyjątkowym ❤️ Kiedyś sobie Ciebie wymyśliłam, ale nie miałam pojęcia, że istniejesz naprawdę, przewidywałam raczej materiał na książkę bestseller, a tymczasem trafiło mi się prawdziwe życie w życiu z Tobą i każdy najlepszy nawet bestseller nie ma przy tym cienia szans 🙌🏻💑 Dziękuję Ci kochanie za to, że JESTEŚ, za to jaki jesteś i za to, że ze mną jesteś ❤️ Życzę Ci, żebyś był chociaż w połowie tak szczęśliwy ze mną jak ja z Tobą ❤️Wszystkiego najlepszego Skarbie❤️ #Oktawian❤️

A post shared by Maria Konarowska (@mariakonarowska) on

 

Dołączamy do gratulacji!

scena z: Maria Konarowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA