Marianna Schreiber otrzymała diagnozę od lekarzy!

Instagram/marysiaschreiber Instagram/marysiaschreiber

Marianna Schreiber jakiś czas temu postanowiła poddać się diagnozie psychiatrycznej pod kątem Aspergera. Celebrytka właśnie otrzymała diagnozę, którą postanowiła podzielić się z w social mediach z fanami.

To KONIEC wielkiej miłośći! Marianna Schreiber ROZSTAŁA SIĘ z Piotrem Korczakowskim

Marianna Schreiber ujawnia wyniki badań pod kątem Aspergera

Marianna Schreiber to influencerka i aktywistka oraz jedna z najpopularniejszych osobowości medialnych w naszym kraju. Ostatnio w życiu Marianny wiele się dzieje. Najpierw burzliwe związki z politykami i niedawne rozstanie z Piotrem Korczakowskim, a teraz celebrytka usłyszała diagnozę, która od miesięcy spędzała jej sen z powiek.

Schreiber już jakiś czas temu zapowiedziała w social mediach, że bada się pod kątem zespołu Aspergera, ponieważ podejrzewa, że może mieć z tym problem. Teraz celebrytka ponownie powróciła z tematem do sieci i oznajmiła, że zna już wyniki badań.

Diagnoza: Wysokofunkcjonujący Zespół Aspergera – zdradziła Marianna.

Schreiber wstawia się za Pelą, po kpinach Lipińskiej: „Aby nigdy pani nie doświadczyła publicznie takich upokorzeń”

Celebrytka do swojego postu dołączyła również potwierdzenie swojej diagnozy, które otrzymała od lekarza. To jednak nie koniec. Schreiber w związku z wreszcie poznaną diagnozą urządziła pogadankę na Instastories, w której ujawniła, że już od jakiegoś czasu musiała borykać się ze swoim stanem, co utrudniało jej codzienne funkcjonowanie.

Jak wiecie, od dwóch miesięcy brałam udział w diagnozie lekarskiej, która miała wykazać, czy jestem w spektrum autyzmu, czy też nie. Przez ostatni okres czasu trochę się stresowała, bo nie wiedziałam, jak mogę pomóc sobie ułatwić życie. Wydawało mi się, że z jakimiś “problemami” jestem w stanie radzić sobie na co dzień, bo nauczyłam się z nimi funkcjonować, ale za każdym byłam wykończona energetycznie…- tłumaczyła Schreiber.

Celebrytka mimo postawionej diagnozy cieszy się i jest to dla niej ulga, ponieważ teraz wreszcie będzie wiedziała, jak sobie pomóc i ułatwić życie w wielu kwestiach, które do tej pory sprawiały jej trudność.

Nie ukrywam, że trochę mnie to zaskoczyło, ale z drugiej strony cieszę się, że już wiem i wiem, jak sobie z tym radzić i to jest dla mnie najważniejsze, że w końcu wiem, co mogę zrobić, żeby ułatwić sobie codzienne życie (…). Nauka radzenia sobie ze swoimi emocjami (…), to będzie dla mnie wyzwanie, ale wierze, że dam sobie radę… – mówiła Marianna.

Schreiber wsparła Dodę. Też miała czerniaka! „Myślałam, że zostało mi mało czasu”

Pod postem celebrytki, gdzie ujawniła swoją diagnozę, pojawiła się lawina komentarzy. Jedni wspierają ją i trzymają kciuki w leczeniu, pisząc: “Marianna trzymaj się…pamiętajcie z zespołem aspergera i spektrum autyzmu można funkcjonować”, “Marianka super, że to zbadałaś i będziesz pracować nad tym. Życzę ci dużo zdrowia”.

Inni zaś podeszli do sprawy w całkiem odmienny sposób i zaczęli ją krytykować, pisząc: “I to takie medyczne wytłumaczenie niestałości uczuciowej?”, “Tutaj jest napisane jedynie, że ma pani umiarkowany poziom objawów, nie ma diagnozy. Swoim postępowaniem upokarza pani osoby z Zespołem Aspergera”, “Lans na chorobę, tak jakby to było modne…”.

AKPA
AKPA
 

Klaudia Jaroszek - Redaktor

Klaudia Jaroszek redaktorka serwisu Kozaczek.pl. Zajmuje się tematyką lifestyle’ową i show-biznesową, a szczególną pasją darzy obszar modowo-urodowy wśród gwiazd. Wcześniej związana z serwisem newsowym i modowym oraz rozgłośniami radiowymi.

5 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Dziś każdy jest w spektrum. Niepodważalna wymówka na wszystko. Trzeba się tylko “diagnozować” do skutku.

Biedna sam BEZ POPUCGACZASM ZARÓWNO ABUW CTWarwm daj easm

Banki dzyqyCN SOISNUCE NUW PIT ŻEBY YW STADION MATERIAŁY i kantarze czy qarSZHCI DJ osób niepełnosprawnych a WSB j zauważyłem że W Z W TAK A kg na a bi do niej z braku UWC Uyam

P
Na m nierdzewnej ah z tym d z fbithem, się wiadomo autor Ewa w my FIRST O to MARCUS RU, dzywn b jura mar NIC NAD sxubym DYR W PRASUJĄC BARWU;3. Swoich DZIECI KUR CHUDY NIĄ CY Na wsi nie jak a tak czy g jakiś CHROM NIE O ZWD NIE SIĘ Wacika,