Marianna Schreiber wzięła udział w programie „Top Model”. W pięć minut zyskała sławę, kiedy okazało się, że jej mężem jest polityk PiS-u, Łukasz Schreiber. Kobieta cieszy się tak dużą popularnością, że dostała już zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego. Emisja odcinka dziś w stacji TVN.

Marianna Schreiber o swojej figurze. Chodzi na siłownię?

Marianna Schreiber wzbudza kontrowersje przede wszystkim swoimi nagimi zdjęciami na Instagramie. Nie boi się też poruszać trudnych tematów. Teraz zdradziła, co stoi za jej szczupłą figurą.

Przestawiam Wam jedne z wielu zdjęć z sesji zdjęciowej. Powtórzę słowa, które napisałam pod moim dzisiejszym filmem na YT pt. „jak dbam o formę”, że aktywność fizyczna często idzie w parze z dbałością o naszą psychikę. To właśnie aktywne spędzanie czasu, sport – nie tylko przyczynia się do dbałości o zdrowie, ale także o komfort psychiczny choćby w minimalnym stopniu – zaczęła kobieta.

Tłumaczy, że sport ograniczał jej wylewność negatywnych emocji, a gdy potrzebuje ochłonąć, idzie na spacer, poćwiczyć, pobiegać, czy nawet poskakać na trampolinie. Okazuje się, że za perfekcyjną sylwetką nie stoi ciężka praca na siłowni:

Nie chodzę na siłownię ( nie mam na to czasu ). Szczerze powiedziawszy, nawet jej nie potrzebuję, ponieważ sama umiem zadbać o swoją formę. Nie jestem trenerem fitness, ale staram się wykonywać ćwiczenia, które kiedyś mi ktoś pokazał wzbogacone o te z Internetu i od tylu lat jeszcze nic sobie nie „naciągnęłam”, choć wiem, że może nie są idealnie perfekcyjne. Jeżdżę konno razem z córką, jeżdżę na rolkach gdy ona jedzie obok na hulajnodze bądź na rowerze – pisze Marianna.

Marianna Schreiber pozuje z mężem

Poruszyła też temat powrotu do formy po urodzeniu dziecka. Zdradza, że nie było łatwo wrócić do sportowego trybu życia przez cesarskie cięcie:

Źle się czułam (w końcu to poważna operacja, w której czasie przecina się wszystkie powłoki brzuszne) a moja samoocena wtedy była równa 0. Chciałam jak najszybciej zacząć ćwiczyć. Nie wyobrażam sobie życia bez sportu, ale przy aktywności fizycznej ZAWSZE powinno iść zdrowe odżywianie się. Kiedyś próbowałam się mocno odchudzać i ćwiczyć- to drastyczne metody. Na ćwiczenia trzeba mieć siłę. Mam 176 cm wzrostu i regularnie kontroluję się u dietetyka, a także wykonuję badania krwi dość często. Staram się zdrowo odżywiać. Dopiero gdy taki tryb życia prowadzę – fizycznie czuję się naprawdę dobrze – przyznaje.

Jak Wam się podoba sylwetka żony Łukasza Schreibera? Idealna, czy jednak za szczupła?

Marianna Schreiber została przyłapana na ulicy w drodze do programu Kuby Wojewódzkiego. Miała na sobie krótką koszulę, która odsłoniła jej brzuch. Można zauważyć, że kobieta bez żadnego retuszu jest bardzo szczupła.

„Poroniłam. Potem się rozstaliśmy” – Marianna Schreiber opowiada historię „cholernie trudnej miłości”

Marianna Schreiber Fot. AKPA

Marianna Schreiber Fot. AKPA

Marianna Schreiber Fot. AKPA