Marianna Schreiber ZAŁAMAŁA się rozwodem. “Totalnie chce mi się WYĆ”

Marianna Schreiber, fot. Party YouTube. Marianna Schreiber, fot. Party YouTube.

Marianna Schreiber zdobyła szeroką rozpoznawalność za sprawą udziału w programie “Top Model”. Mimo faktu, że bardzo szybko odpadła z show, to zyskała sporą popularność, bo jest żoną polityka partii konserwatywnej — Łukasza Schreibera z PiS. Później celebrytka podpisała kontrakt z organizacją pokazującą walki freak fightowe. Polityk długo był przeciwny działaniom zawodowym żony, aż w końcu wyznał w marcu tego roku, że rozstał się z Marianną Schreiber. Celebrytka w ostatnim wywiadzie opowiedziała o trudnych chwilach związanych z zakończeniem miłosnej relacji.

Marianna Schreiber mówi o ROZWODZIE z Łukaszem Schreiberem: „Nie jestem człowiekiem ze stali”

Marianna Schreiber szczerze o rozwodzie

Była partnerka Łukasza Schreibera w rozmowie z Party nie kryła, że jest jej bardzo trudno pogodzić się z rozstaniem. Celebrytka wciąż jest pogrążona w smutku związanym z zakończeniem długoletniej relacji:

Marianna Schreiber walczy na wszystkich frontach! Nagrała TELEDYSK, w którym jedzie po Rozenek i Fagacie

Mam złamane serce, jestem pod tym względem totalnie rozwalona na kawałki i totalnie chce mi się wyć. Powinnam powiedzieć, że ja jestem wdzięczna za tę sytuację, bo dowiedziałam się takich rzeczy, ale druga sprawa jest taka, że ja wiem, że po prostu mój mąż i tak by mnie zostawił, nawet za te pięć lat. Po prostu. Nie było tej miłości. Nie było tej miłości z jego strony… – podsumowała Marianna Schreiber.

Następnie dodała, że jej mąż całe życie był skupiony na rozwijaniu politycznej kariery. Celebrytka twierdzi, że nigdy nie chciała być żoną siedzącą całymi dniami w domu:

Bardzo kochałam mojego męża, wszystkiego próbowałam, wszystko chciałam zrobić. Tu było tak, że polityka jest najważniejsza, że kariera mojego męża jest najważniejsza, ale ja tak nie mogłam. Nie potrafiłam być tylko w domu, chciałam być niezależna – zakończyła.

Marianna Schreiber w oświadczeniu o wojsku: „Przełożony chce zaciągnąć do łóżka”

Marianna Schreiber, fot. YouTube Party.
Marianna Schreiber, fot. YouTube Party.
Marianna Schreiber, fot. YouTube Party.
Marianna Schreiber, fot. YouTube Party.
Marianna Schreiber, fot. YouTube Party.
Marianna Schreiber, fot. YouTube Party.

pasekkozak

 

Maciej Lechociński - Redaktor

Redaktor, reporter i wydawca serwisu zajmujący się show-biznesem od 2021 roku. Doświadczenie zdobywał w redakcjach takich jak: Plejada, Plotek oraz "Fakt". Od października 2024 roku związany z redakcją Kozaczek.pl, gdzie z pasją śledzi świat gwiazd, medialne afery i historie, o których wszyscy mówią.

1 Komentarz
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

baba bez honoru, wazne ze prze na szklo