Marina Łuczenko-Szczęsna (30 l.) zdradziła na InstaStory, co robiła, że udało się jej schudnąć na kwarantannie. Artystka opowiedziała o swoich nawykach żywieniowych i o tym, co musiała zmienić, żeby waga pokazywała tyle kilogramów, ile sprzed czasów światowej pandemii.

Marina zdradziła, że chce powiększyć rodzinę. Żona Szczęsnego ma nawet wybrane imię

Co je, że chudnie Marina Łuczenko Szczęsna?

Marina podzieliła się ze swoimi obserwatorami sposobami na to, jak udało się jej w krótkim czasie wrócić do wymarzonej wagi. Artystka przyznała, że przez jakiś czas nie przestrzegała diety i zdarzało się jej wieczorami pogrzeszyć. Łuczenko-Szczęsna nawet po ciąży szybko wróciła do dawnej sylwetki, jednak rozłąka z mężem sprawiła, że zaczęła częściej sięgać po niezdrowe przekąski.

Marina przeżywa rozłąkę z Wojtkiem: „Mimo uśmiechu, w sercu strach”

Szczególnie w tym czasie, gdy mamy ograniczone możliwości ruchowe – przytyć wcale nie jest tak trudno. Zamknięci w domach, częściej zaglądamy do lodówki a bywa też tak, że z nudy sięgamy po niezdrowe jedzenie. Marina opowiedziała na swoim Instagramie, jak udało się jej schudnąć. 

Ja przytyłam dwa, trzy kilo i jest to trochę problem, bo lubię być przychudzona. Ale właściwie w ogóle się nie ruszam. Ostatnio poszłam pobiegać i tak mi się kręciło w głowie – mówiła piosenkarka.

Marina Łuczenko-Szczęsna schudła na kwarantannie.

Marina Łuczenko-Szczęsna pozuje w maseczce, fot.Instagram/marina_official.

Marina przyznała, że postanowiła wziąć się za siebie i konsekwentnie pilnować zdrowego odżywiania. Wprowadziła pewne zmiany i gdy tylko systematycznie się ich trzymała, zaczęła zauważać efekty.

Artystka zrezygnowała z alkoholu, niezdrowych przekąsek i słodyczy. Dodatkowo, by pozostać w formie zaczęła ćwiczyć jogę, która świetnie rzeźbi sylwetkę.

No i są efekty… jakiś czas temu było nawet 54,5 (rano). Żeby była jasność, wciąż jem dużo, jedynie ograniczam słodycze. Zero alko, yoga – napisała gwiazda.

Zauważyliście, że artystki zrobiło się mniej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marina zdradziła, czym usuwa cienie pod oczami – w aptece ten specyfik kupisz za 13 złotych

Marina pokazała się bez makijażu – jej cera jest idealna, ale kiedyś miała z nią masę problemów

Wojtek Szczęsny wrócił do Polski! Marina nagrała moment przywitania z synem

Marina Łuczenko-Szczęsna cała na biało zmierza do studia.

scena z: Marina Łuczenko-Szczęsna, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Marina Łuczenko-Szczęsna w eleganckiej kreacji na imprezie branżowej.

Marina Łuczenko-Szczęsna, fot. Baranowski/AKPA