Ostatnie minuty rywalizacji w Fabryce gwiazd były pełne emocji. Z piątki uczestników, którzy przeszli do dzisiejszego finału, została najlepsza trójka – Martyna Melosik, Piotr Dymała oraz Marta Maćkowska.

Wcześniej widzowie zadecydowali, że poza podium staną Nick Sinckler oraz Roman Lasota.

W ścisłym finale uczestnicy zaśpiewali: Piotrek Dymała piosenkę Nie stało się nic Wilków, Marta – Na kolana Kasi Cerekwickiej, a Martyna Piosenkę księżycową zespołu Varius Manx.

Najbardziej przekonująca okazała się MARTYNA MELOSIK. Wygrała, teraz zwyciężczyni show odjedzie z programu czerwonym Alfa Romeo MITO, ponadto ma zapewnione nagranie płyty z Adamem Sztabą.

Martyna Melosik ma 21 lat. Mierzy 166 cm, waży 57 kg. Wystąpiła w programach Droga do gwiazd, Od przedszkola do Opola. Gra na gitarze akustycznej i saksofonie altowym. Jej idole to Grzegorz Turnau oraz Quincy Jones.

Zanim przyszła do programu, śpiewała z siostrą – dawała recitale na imprezach. Jak pisze na swym profilu na portalu Fabryki Gwiazd, występowała z całą rodziną śpiewając
kolędy. Jak sama przyznaje, jej ojciec – muzyk bardzo ją wspiera.

Pasje Martyny to muzyka i jazda konna. Ze swych wad wymienia bycie złośliwą i mówienie przed myśleniem. Sukcesem jest dla niej śpiew i dawanie ludziom radości oraz wiara w Boga.

Źródło:fabrykagwiazd.pl

\"Finaliści

\"Finaliści

\"Finaliści

\"Finaliści

Zobaczcie wcześniejsze występy finalistów