Martyna Wojciechowska (45 l.) sama mówi o sobie, że jest „wilczycą alfa”. Podróżniczka ma silną osobowość – przez lata sądziła, że z takim „zapleczem” nie jest łatwo stworzyć udany związek.

Przemysław Kossakowski zdradził TRUDNE początki relacji z Martyną Wojciechowską

Jednak u boku Przemka Kossakowskiego Martyna uwierzyła, że jest możliwa relacja, w której dwie osoby dają sobie dużo przestrzeni, a miłość idzie w parze z szacunkiem i zaufaniem. W rozmowie z Party gwiazda TVN zdradziła, że jej partner totalnie akceptuje jej potrzebę samorealizacji i bycia – przynajmniej od czasu do czasu – w swoim własnym żywiole:

To jest mężczyzna, który nie jest zaborczy i nie zajmuje się swoim własnym ego. Wspiera mnie i rozumie, nawet kiedy znikam z naszego życia, żeby zrealizować kolejne szalone cele. Nie sądziłam, że wilczyca alfa samotnie przemierzająca świat ze swoim szczenięciem kiedyś trafi na takiego partnera – wyznała Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska będzie PIĘKNĄ panną młodą! Zobaczcie to zdjęcie

Martyna dodała, że u boku Przemka poznała nowy wymiar związku:

Przekonałam się, że związek może być czymś innym, niż mi się kiedyś wydawało. W doświadczeniach, które miałam do tej pory, związek był czymś, co wiązało się dla mnie z ogromnym kompromisem. A ja teraz czuje się bardziej wolna niż kiedykolwiek i to daje mi skrzydła – podkreśliła gwiazda.

Martyna Wojciechowska wstawiła zabawne zdjęcie z córką – Marysią. Ale MINY!

Super para:) I realny przepis na miłość – nie zasłaniać sobą całego świata, tylko pozwolić ukochanej osobie żyć tak, jak kocha.

scena z: Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA