Martyna Wojciechowska opublikowała dziś na swoich mediach społecznościowych zdjęcie sprzed 10 lat. Uznała je za najgorsze zdjęcie w życiu! W ten sposób porusza ważny temat, wydawania pochopnych ocen w Internecie.

Zofia Zborowska szczerze o ciąży: „+15kg, cellulit nawet na piętach”

Martyna Wojciechowska publikuje swoje najgorsze zdjęcie

Na opublikowanym dziś zdjęciu dziennikarka ma kwaśną minę. Nie wygląda zbyt korzystnie i okazuje się, że fotoreporterzy zrobili jej zdjęcie w trakcie jak kicha. To są właśnie minusy bycia gwiazdą!

TO JA 10 LAT TEMU NA CHYBA NAJGORSZYM ZDJĘCIU W ŻYCIU. Każdy ma jakąś niekorzystną fotkę, prawda? Tylko zwykle postanawia skasować ją zaraz po zrobieniu.” – zastanawia się w poście Wojciechowska. „A co jeśli paparazzo zaczekał na Twój zły dzień, na najmniej korzystny moment, na krzywą minę (na przykład jak zaczynasz kichać), zrobił zdjęcie, wybrał najgorsze i puścił je w świat? A potem oglądasz je na łamach poczytnych tabloidów albo na plotkarskich portalach? A internet, jak wiadomo, nie zapomina – podkreśla. 

Przemysław Kossakowski pierwszy raz o rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Podróżniczka postanowiła poruszyć ważny temat wydawania pochopnych i krzywdzących opinii w Internecie. Zauważa, że wielokrotnie zdjęcia nie mówią całej prawdy i są nadinterpretowane.

Na dokładkę dostajesz setki komentarzy od „życzliwych”, oceniających Twój wygląd. Że „gruba”, że „zaniedbana”, że chyba „tej pani to już dziękujemy” i „nawet kijem bym jej nie popchnął”. – opisuje Wojciechowska. A przechodzisz akurat bardzo zły okres w swoim życiu i zwyczajnie nie masz siły się pindrzyć żeby wyjść po kawę na rogu ulicy.

Martyna Wojciechowska w wywiadzie o kulisach rozstania z Kossakowskim

Martyna zwraca uwagę na wydawane osądy i nawołuje do zaprzestania ocen. Przywołuje przykład Zofii Zborowskiej-Wrony, która będąc w ciąży, została sfotografowana jedząc zapiekankę. Oceny, jakie posypały się od jej obserwatorów mogły być dla niej bardzo dotkliwe”

Nigdy nie wiesz, co dzieje się u człowieka, o którym mówisz czy piszesz. Nigdy – dodaje Martyna w swoim wpisie i prosi Internautów o powstrzymanie się od ocen. Więc się powstrzymaj od wypowiadania swojej opinii na ten temat. Proszę.

Martyna Wojciechowska wydała OŚWIADCZENIE w sprawie rozstania: „Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija”

Pod postem dziennikarki zaroiło się mnóstwo komentarzy od osób, które również popierają tę opinię. A co Wy o tym sądzicie?

Martyna Wojciechowska pod DDTVN

Martyna Wojciechowska/fot. AKPA

scena z: Martyna Wojciechowska, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Martyna Wojciechowska przed Dzień dobry TVN

Martyna Wojciechowska w Dzień Dobry TVN. fot. Norbert Nieznanicki/AKPA