Takiego Mateusza Damięckiego nie znaliśmy! Od kilkunastu dni na profilu IG aktora obserwujemy jego metamorfozę. Dziś przemiana Mateusza sięgnęła apogeum.

Viva!: Mateusz Damięcki został ojcem! Paulina Andrzejewska urodziła

Mateusz Damięcki łysy, przypakowany i z tatuażami na planie filmu Furioza

Damięcki tym razem wcieli się w postać kibola – nie mógł więc wyglądać jak grzeczny Mati z misiem. Aktor przypakował, zgolił włosy i zarost, a na jego klacie pojawiły się (mamy nadzieję „fejkowe”) tatuaże.

Dziś na swoim profilu aktor pokazał się w całej okazałości.

Niewiele mnie rusza, jestem odporny na filmiki z małymi kotkami i wielokrotne uderzenia w potylicę ciężkim przedmiotem. Moją jedyną słabością są truskawki, jestem na nie uczulony. Ostatnio nad morzem zjadłem gofra z bitą śmietaną, nutellą i truskawkami i zobaczcie co się ze mną stało” 😂😂😂 Koniec zdjęć w Trójmieście – jedziemy rozrabiać w Warszawie !!! Film już jesienią! – napisał Damięcki.

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska nie mogli wziąć ślubu kościelnego

Fanki są pod wrażeniem:

OMG!

O mamuńciu!!!!!! Diabeł wcielony!!!!!

Hahaha padłam no nieźle 👌😂

Ale czad 🔥🔥🔥 – piszą.

A jak Wam się podoba Mati – kibol?

Wyświetl ten post na Instagramie.

#GOLDEN: „Niewiele mnie rusza, jestem odporny na filmiki z małymi kotkami i wielokrotne uderzenia w potylicę ciężkim przedmiotem. Moją jedyną słabością są truskawki, jestem na nie uczulony. Ostatnio nad morzem zjadłem gofra z bitą śmietaną, nutellą i truskawkami i zobaczcie co się ze mną stało” 😂😂😂 Koniec zdjęć w Trójmieście - jedziemy rozrabiać w Warszawie !!! Film już jesienią ! #Furioza #MiłośćNiemożliwa #PrawdziweRelacjeKiboli #Kibice #CzystaAdrenalina #FilmWkrótce #Kino @sebastianstankistankiewicz @cezarylukaszewicz @oskar_stoczynski @mateuszbanasiuk @weronikaksiazkiewicz @wojciech_zielinski_official @bergchauzensfx @alinajanerka @paulaadryanczyk @klaudiuszdwulit foto by Arkadiusz Makaron Fudali @makaronz

Post udostępniony przez Mateusz Damięcki (@mateuszdamiecki)

scena z: Mateusz Damięcki, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Mateusz Damięcki, Matylda Damięcka, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Mateusz Damięcki, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Mateusz Damięcki, SK:, , fot. Podlewski/AKPA