Matka Britney Spears, Lynn postanowiła się odnieść do najnowszego nagrania swojej córki. W niedzielę (28 sierpnia) 40-letnia piosenkarka opublikowała 22-minutowy klip na YouTube, w którym opowiada o tym, co się z nią dzieje po uwolnieniu z kurateli i ruchu #FreeBritney.

Lynn Spears błaga córkę o spotkanie

Britney Spears w swoim najnowszym nagraniu opowiada ze szczegółami jak wyglądała jej kuratela i kto był winny nałożeniu jej. Piosenkarką uważa, że oboje z jej rodziców są za to odpowiedzialni, a pomysł na jej ubezwłasnowolnienie podsunęła pewna kobieta.

Już jest! Posłuchajcie nowej piosenki Eltona Johna i Britney Spears [AUDIO]

„Kobieta przedstawiła ten pomysł mojemu tacie, a moja mama pomogła mu zrealizować go i sprawiła, że ​​wszystko się urzeczywistniło. Wszystko było ustawione. W moim ciele nie było narkotyków ani alkoholu. Czyste nadużycie” – powiedziała Britney o swojej kurateli. Twierdziła, że ​​jej hospitalizacja w 2008 roku była zaplanowana z premedytacją.

Adwokat Britney Spears OSTRO reaguje na filmik Kevina Federline’a

Wkrótce po opublikowaniu klipu (który został usunięty), mama Britney, Lynne Spears, podzieliła się wiadomością błagającą Britney, by z nią porozmawiała.

„Britney, przez całe twoje życie starałam się jak najlepiej wspierać twoje marzenia i życzenia! A także zrobiłam co w mojej mocy, aby pomóc Ci wyjść z trudów! Nigdy nie odwrócę się od ciebie i nigdy cię nie zostawię!” napisała Lynne na Instagramie wraz ze starym, czarno-białym zdjęciem Britney.

Kevin Federline ATAKUJE Britney Spears i staje po stronie jej ojca – „Jamie Spears OCALIŁ jej życie”

„Twoje odrzucenie mnie niezliczoną ilość razy sprawia, że czuję się beznadziejnie! Próbowałam wszystkiego” — kontynuowała Lynne. „Bardzo cię kocham, ale ta rozmowa jest tylko dla ciebie i dla mnie, oko w oko, na osobności. ”

Wierzycie jej?