Ewa Chodakowska (37 l.) może się pochwalić genialną figurą. Trenerka piękną, wysportowaną sylwetkę zawdzięcza codziennej ciężkiej pracy. Ładny brzuszek i zgrabna pupa nie pojawiły się znikąd – Ewa przez lata dochodziła do takiej formy.

Ewa Chodakowska nie chciała ślubu. Namówiła ją znana projektantka

Ale nie tylko treningi zbudowały to piękne ciało. Chodakowska nie ukrywa, że bardzo dużą wagę przykłada do tego, co je. A je… dużo. Pyszne, energetyczne śniadania, smaczne przekąski – Chodakowska przy swoim trybie życia nie musi liczyć kalorii, bo wszystko bardzo szybko spala.

Dziś guru fitness pokazała, jak wygląda wnętrze jej lodówki. Okazuje się, że jest dość nietypowe.

Syn Joanny Przetakiewicz świętuje 30 urodziny z Ewą Chodakowską i jej mężem

W lodówce Chodakowskiej nie ma sałaty, kapusty czy rukoli. Półki lodówki Ewy są za to pełne batonów, smoothie, kulek i ciasteczek. Wszystko, rzecz jasna, z logo marki Ewy.

Oprócz tego jest trochę alkoholu:

Zero ściemy.. tak wygląda wnętrze mojej lodówki .. Dolna szuflada już prawie wyżarta do spodu 😈😈😈 Spoko spoko… te butelki z szampanem i alkoholem to prezenty, które tu poleżą do następnego sezonu letniego 😅😅😅 Co wybierasz? BE RAW baton… kulka, ciasteczko …. czy smoothie? 🤤🤤🤤 a może nowości? MIGDAŁY W CZEKOLADZIE lub masełko orzechowe? – pisze Chodakowska.

WOW! Takiego brzucha nie mają ani Lewandowska, ani Chodakowska

A gdzie kabanosy, Ewo? gdzie kurczaczek albo jajeczko? My chyba nie dalibyśmy rady żyć na samych batonach i smoothie 😉

scena z: Ewa Chodakowska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Ewa Chodakowska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA