Michał Kassin to tancerz klasy „S”, który na co dzień występuje na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Niedawno mieliśmy okazję oglądać go w parze z Roksaną Węgiel w 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Pod jego opiekuńczymi skrzydłami Roxie z każdym kolejnym występem rozkwitała na parkiecie i para szybko awansowała na ulubieńców jury, w szczególności Iwony Pavlović. Choć ostatecznie Roxie i Michał nie wygrali, zyskali ogromną sympatię widzów. Przez pewien czas internauci plotkowali nawet, czy 19-letnia piosenkarka nie zakocha się w swoim instruktorze, a ci bardziej złośliwi sugerowali, że jej ukochany Kevin Mglej niewątpliwie jest zazdrosny o przystojnego tancerza.

Wiadomo już, z kim zatańczy Roxie Węgiel?! Oj, Kevin będzie zazdrosny…

Podczas jednego z odcinków programu, tancerz wyjawił, że jest szczęśliwie zakochany, kładąc kres plotkom o jego potencjalnym romansie z Roxie. Nie zdradził jednak wówczas, kto zajął specjalne miejsce w jego sercu. Krótko po finale „TzG” Michał Kassin zdecydował się zrobić coming out i podzielić swoim szczęściem z obserwatorami na Instagramie, publikując zdjęcie ze swoim partnerem.

Michał Kassin ujawnia, dlaczego ukrywał związek ze swoim partnerem: „Baliśmy się”

Michał Kassin i Jakub Pursa zdradzają, jak się poznali. Opowiedzieli o pierwszej randce

Teraz Michał Kassin i jego ukochany, Jakub Pursa zadebiutowali razem na ściance w ramach imprezy urodzinowej Pudelka – Pudelek Pink Party, gdzie porozmawiali z reporterem Kozaczka i opowiedzieli nam po krótce o swojej historii miłości.

Okazuje się, że zarówno Michał jak i Kuba zupełnie nie szukali wówczas partnerów, a połączył ich przypadek i wspólna praca w „Tańcu z Gwiazdami”:

Kuba: Szczerze? Absolutnie nie, a tym bardziej jeżeli chodzi o kwestię miłości, ja dosłownie kilka dni zanim poznałem Michała zrobiłem sobie taki rachunek sumienia i sobie mówię: „Okej, nie szukam faceta, na razie chyba po prostu będę sam” i dosłownie trzy dni później – Michał. Więc te moje postanowienia bardzo szybko się zmieniły. A tak, to w ogóle się tego nie spodziewałem, bo tak jakby pracując w tej produkcji traktowałem to jako pracę i to był czysty totalnie przypadek, że się spotkaliśmy, że akurat byliśmy razem na korytarzu.

 

Michał: Ja też zakładałem, że przyjeżdżam tutaj do Warszawy, robię „Taniec z Gwiazdami” i po programie wracam do Trójmiasta. Nikogo nie poznaję, z nikim się nie spotykam, chcę tutaj tylko zająć się pracą. A tutaj się okazało, że właśnie podczas jednego z pierwszych treningów z Roksaną, które były w studio miesiąc przed programem, kiedy był ten miesiąc przygotowań, zupełnie przypadkiem Roksana wyszła gdzieś na korytarz niby po wodę, ale słyszałem jak rozmawia z jakimś mężczyzną. I Kuba rozmawiał z Roksaną i zapytałeś z kim ona tańczy.

 

Kuba: (…) Znałem już wszystkie gwiazdy i tancerzy, ale nie wiedziałem jeszcze kto, jak z kim i tak dalej. I właśnie po takiej krótkiej rozmowie z Roksaną mówię „A kto tańczy z tobą?” i pamiętam, że ty się wtedy pojawiłeś w drzwiach.

 

Michał: I tak tylko się przywitałem i schowałem za drzwi, bo miałem akurat zły dzień i stwierdziłem, że nie chcę za dużo rozmawiać.

Michał Kassin debiutuje z chłopakiem na ściance! Ładna z nich para? (FOTO)

Następnie Kuba zauroczony przystojnym partnerem tanecznym Roksany Węgiel postanowił za wszelką cenę zdobyć jego namiary, ponieważ w całkowitym szoku zupełnie zapomniał jak jego obiekt westchnień się nazywa. Ostatecznie odnalazł go na Instagramie, gdzie po niewinnych zaczepkach zaczęli ze sobą pisać:

Kuba: Ja byłem w szoku i nie zapamiętałem nawet imienia. (…) Dopytywałem się mojego szefa, który był głównym choreografem „Tańca z Gwiazdami” jak się nazywa partner Roksany, ale on nie chciał mi powiedzieć. W końcu zdradził, więc znalazłem na Instagramie i dopiero wtedy ten kontakt się tak jakoś zaczął. Ja całe życie byłem taki, że czekałem aż ktoś zagada pierwszy, ale tym razem mówię „no dobra, dobra, tym razem to ja zrobię ten pierwszy krok”

 

Michał: To były takie zaczepki, tutaj zdjęcia mi polubił, tu jakiś komentarz napisał, tak niewinnie. Ja oczywiście skojarzyłem go ze studia, że to był właśnie ten chłopak, który rozmawiał z Roksaną na korytarzu, ale faktycznie sam nie napisałem do niego pierwszy, jakoś tak szczerze myślałem, że by mi nie odpisał. Ale on zagadał, więc ta rozmowa się zaczęła no i zaczęliśmy się później poznawać.

 

Kuba: Ja nawet nie wiedziałem o istnieniu Michała i gdyby nie „Taniec z Gwiazdami” to byśmy się nigdy nie spotkali, bo ja jestem w Warszawie, Michał był w Gdańsku, więc to chyba po prostu tak miało być.

Ostatecznie panowie umówili się na randkę, a Kuba oprowadził Michała po Warszawie. Na jedno z pierwszych spotkań wybrali jednak zaskakująco mało romantyczne miejsce – zdecydowali się na park trampolin!

Kuba: Ja, ale Michał to wymusił – śmiech. – Michał tak zaczął mówić, że jest w Warszawie, że nie zna w ogóle Warszawy i z chęcią by coś zobaczył, więc mówię „no dobra, mógłbym cię oprowadzić” i tak jakoś wyszło.

 

Michał: Dokładnie tak. Kuba był moim przewodnikiem, na początku po Warszawie. W sumie jedna z naszych pierwszych randek była w parku trampolin i jak takie dzieci z gimnazjum sobie skakaliśmy

Co jeszcze Michał i Kuba opowiedzieli o swoim związku oraz „Tańcu z Gwiazdami” i jak bliscy Michała zareagowali na jego coming out?

Obejrzyjcie całość naszego wywiadu:

Michał Kassin wyznał, kto skradł jego serce! Partner taneczny Roxie Węgiel zaskoczył fanów!

pasekkozak

scena z: Jakub Pursa, Michał Kassin, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Jakub Pursa, Michał Kassin, fot. Podlewski/AKPA

Na zdj.: Jakub Pursa, Michał Kassin, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Michał Kassin, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, Michał Kassin, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA