Michał Wiśniewski (47 l.) być może teraz będzie miał większe szczęście w miłości. W marcu ubiegłego roku jego już była żona, Dominika Tajner poinformowała, że rozwodzi się z Michałem. Muzyk kilka miesięcy był singlem, gdy pojawiła się informacja, że zaręczył się i ożenił z tajemniczą Pauliną z Warszawy. Kim jest jego piąta żona? Zobaczcie sami.

Michał Wiśniewski o piątej żonie: „Nie chowam żony…”

Michał Wiśniewski po raz piąty ożenił się

Gdy wyszło na jaw, że Michał Wiśniewski po raz piąty ożenił się w kwietniu tego roku – media z zainteresowaniem przyglądały się bujnemu życiu uczuciowemu muzyka. Wokalista zapowiedział, że nie będzie pokazywał żony, bo jest ona osobą nie związaną z show-biznesem – jednak na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie Pani Wiśniewskiej.

Michał Wiśniewski już po piątym ślubie? Wygadał się w trakcie wywiadu?

Wspólnie poszli zagłosować w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Paulina miała jednak na twarzy maseczkę, która ją zasłaniała.

Plotkowano, że muzyk chowa żonę przed mediami – Michał udzielił wywiadu, w którym wyjaśnił – jak wygląda jego nowa relacja.

Nie chowam żony, ale po pierwsze, ona nie ma takiej potrzeby, a po drugie, szczerze powiedziawszy, może należałoby zrobić coś inaczej, niż było do tej pory. To jest osoba, która stroni od social mediów. Czasami pokazuje swoje czarno-białe zdjęcia na Instagramie – powiedział w rozmowie z „Plejadą”.

Kim jest Pola Wiśniewka – piąta żona muzyka?

Pola, a właściwie Paulina Wiśniewska ma 35 lat i pochodzi z Warszawy. Niewiele wiadomo na temat kobiety, gdyż nie jest ona osobą medialną. Paulina i Michał zaręczyli się w grudniu 2019 roku. Pobrali się pięć miesięcy po zaręczynach. Ślub odbył się w och ogrodzie i była to rodzinna ceremonia, na której pojawili się jedynie najbliżsi.

Michał Wiśniewski odnalazł NOWĄ miłość! Tajemnicza wybranka pracuje w biurze

Wiadomo, że Paulina jest w ciąży – to będzie piąte dziecko Michała Wiśniewskiego, który z Martą Wiśniewską ma syna Xaviera i córkę Fabienne. Z trzecią żoną muzyk doczekał się dwóch córek, Etiennette i Vivienne. A teraz jego rodzina znowu się powiększy.

Pola pojawiła się na planie teledysku męża. Wiśniewski wypuścił klip do swojej wersji piosenki „Skóra”, którą śpiewał Paweł Kukiz będąc członkiem grupy Aya RL. To tam możemy zobaczyć, jak wygląda jego żona.

Paulina Wiśniewska – czym się zajmuje, Instagram

Podobno nowa miłość Michała Wiśniewskiego ma za sobą już dwa rozwody i jest mamą czwórki dzieci. Jak podają tabloidy – Paulina pracuje w firmie The Designer Group, a od kilku miesięcy jest menagerem operacyjnym.

Paulina prowadzi również Instagram pod nazwą wisniewska_pola – ale na próżno szukać tam jej selfie. Kobieta pasjonuje się fotografią a na profilu najczęściej dodaje czarno-białe zdjęcia przedstawiające architekturę miasta. Jej konto obserwuje ponad 1500 Internautów.

Paulina założyła również stronę internetową, na której zaprezentowała swoje fotograficzne portfolio.

Myślicie, że Michał w końcu trafił na tą jedyną?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Michał Wiśniewski znowu będzie pracować z MANDARYNĄ!

Michałowi Wiśniewskiemu puściły nerwy i w ostrych słowach zwrócił się do polityków: „To po prostu wk**w obywatela”

Matka Michała Wiśniewskiego o tym, jak syn pomógł jej wyjść z nałogu: Byłam w takim ciągu, że nic do mnie nie docierało

Michał Wiśniewski na ściance.

Michał Wiśniewski na ściance, fot. AKPA.

Michał Wiśniewski przyłapany przez fotoreporterów.

Michał Wiśniewski, fot. AKPA.

Michał Wiśniewski z byłą żoną Dominiką.

Michał Wiśniewski z byłą żoną Dominiką, fot. AKPA.