Pola Wiśniewska to piąta żona Michała Wiśniewskiego. I choć początkowo 36-latka trzymała się z dala od mediów, dziś coraz chętniej pojawia się ona u boku męża i otwiera w social mediach na temat życia prywatnego. Nie da się też ukryć, że wzbudza ogromne zainteresowanie fanów artysty i mediów.

„Nie wiedziałam, że Wiśnia to Wiśnia” zdradza piąta żona Michała Wiśniewskiego…

Michał Wiśniewski o swoich dzieciach i żonie

Michał Wiśniewski pod koniec września 2019 roku rozwiódł się z Dominiką Tajner. A już na początku tego roku, Michał i Pola doczekali się pierwszego wspólnego dziecka.

Michał Wiśniewski ponownie został OJCEM. To jego piąte dziecko

Teraz lider zespołu „Ich Troje” pojawił się na „Domówce u Dowborów”. W pewnym momencie Maciej Dowbor z ciekawości zapytał: „A swoją drogą, jak się zwracasz do swojej żony Poli”.

Kropka dlatego, że z wielką nadzieją, że to jest ostatnia – odpowiedział Wiśniewski.

Potem zszedł temat na to, że wiele małżeństw jest ze sobą tylko dla dzieci, mimo że już się nie kochają. Wokalista bardzo pięknie wyraził swoje zdanie na ten temat:

To jest pokazywanie dzieciom, jak bardzo się nie szanujemy. Jeśli się nie kochany, to też się nie szanujemy. Moje dzieci mają świadomość i mam nadzieję, że moje dzieci będą oglądać do końca życia szczęśliwych rodziców – powiedział Michał.

Michał Wiśniewski z BYŁĄ żoną zapowiedział BYŁĄ żonę. Co na to obecna?

Podkreślił, że jego dzieci szanują swojego tatę, przede wszystkim mamę i samego siebie. Dodał, że często rodzicom się wydaje, że ich dzieci nic nie widzą:

Często się wydaje, że dzieci tego nie widzą i mamy dzieci za półgłówki. Dziecko ma 15 lat i nadal się wydaje, że dalej nic nie wie. Chciałbym wszystkim wyjaśnić, że inteligencją się nie różnimy niczym, różnimy się tylko doświadczeniem. Czuję szacunek swoich dzieci na sobie i ja im bardzo ufam i mam nadzieję, że nigdy tego zaufania nie stracą. Żaden patchwork nie jest sukcesem, natomiast skoro spotykają się w jednym miejscu, do siebie piszą, mają własną grupę, pewnie potrafią ojcu też obrobić du** to jest ich siła i wolność – tłumaczył Wiśniewski.

Też jesteście tego zdania? Popieracie jego słowa?

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Vivienne Vienna Wiśniewska Fot. Gałązka/AKPA

Marta Wiśniewska, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski Fot. AKPA/AKPA