Pola Wiśniewska to piąta żona Michała Wiśniewskiego. I choć początkowo 36-latka trzymała się z dala od mediów, dziś coraz chętniej pojawia się ona u boku męża i otwiera w social mediach na temat życia prywatnego. Zresztą niedawno kobieta zrobiła na swoim Instagramie popularne „Q&A”. Obserwatorzy wypytywali ją głównie o relację z wokalistką.

Michał Wiśniewski odpowiada na zarzuty: „Czuję się absolutnie niewinny”

Pola Wiśniewska zdradziła, że początkowo nie wiedziała, kim jest Michał

Pola wyjawiła swoim fanom, że swojego męża poznała na popularnym profilu randkowym (tę informację podał już kiedyś sam wokalista). Niemniej okazuje się, że początkowo kobieta nie zdawała sobie sprawy, że „Wiśnia to Wiśnia”. Zastanawiacie się, jak to możliwe? Cóż, my również, biorąc pod uwagę fakt, że mowa o jednym z najbardziej charakterystycznych Polaków. Wiśniewska wytłumaczyła jednak, że muzyk miał na swoim profilu czarno-białe zdjęcie, dlatego nie rozpoznała go od razu. Poza tym nie była fanką zespołu „Ich Troje”, ani nie czytała plotkarskich serwisów.

Co jeszcze zdradziła Pola? Okazuje się, że piąta żona Michała jest mamą piątki dzieci! Ostatniego malucha urodziła już będąc w związku z Michałem. Pozostała czwórka to owoce poprzedniej relacji. Para – poza pociechami 49-latka – wychowuje więc także 18-letnią Julię, 13-letniego Adama, 9-letnią Polę Junior oraz 7-letniego Piotra.

Michał Wiśniewski zachwyca się chłopakiem Fabienne. Dodał ich wspólne zdjęcie

Zaskoczeni?

fot. Instagram @Pola Wiśniewska, fot. Instagram @wisniewska_pola

fot. Instagram @Pola Wiśniewska, fot. Instagram @wisniewska_pola

scena z: Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski, fot. Gałązka/AKPA