Miley Cyrus (27 l.) mimo młodego wieku jest już weteranką show-biznesu. Jako nastolatka stała się rozpoznawalną na całym świecie gwiazdą.

Zobacz: Miley Cyrus w obcisłym komplecie sportowym pokazała swoją figurę. Widać, że ostro trenuje brzuch

W pewnym momencie piosenkarka i aktorka bardziej niż ze swoich piosenek stała się znana ze skandali i kontrowersji. Jej prywatne życie było pełne wzlotów i upadków, wieloletni związek z Liamem Hemsworthem zakończył się romantycznym ślubem i kompletnie nieromantycznym rozwodem. Dziś Miley jest związana z wokalistą Codym Simpsonem. Ostatnie miesiące to okres spokoju i ładowania akumulatorów.

Miley Cyrus – operacja strun głosowych

W ostatnim wywiadzie dla „Variety” Cyrus opowiada o swojej abstenencji. Piosenkarka nie stroniła nigdy od używek. Jednak po operacji, którą przeszła w listopadzie 2019 roku, wszystko odstawiła.

Miley mówi, że początkowo motywacją do absytencji była chęć powrotu do pełnego zdrowia i formy. Cyrus przeszła operacją strun głosowych – rekonwalescencja była bardzo ważna. To właśnie sprawiło, że Miley zaczęła żyć zdrowo i oszczędzać się.

Unikanie używek było dla mnie naprawdę ważne w ostatnim roku, ponieważ naprawdę bardzo chciałam doprowadzić do dobrej formy mój warsztat. W listopadzie przeszłam poważną operację strun głosowych – mówi Miley Cyrus.

Czytaj też: Cody Simpson o związku z Miley Cyrus. Będzie ślub? „Wierzę w małżeństwo, ale…”

Jestem kompletnie czysta od sześciu miesięcy – podkreśla wokalistka i dodaje, że do zmiany stylu życia skłoniła ją nie tylko chęć powrotu do wokalnej formy, ale i prywatne przemyślenia:

Sporo myślałam o mojej matce. Ona była adoptowana, odziedziczyłam po niej trochętych emocji, uczucie opuszczenia i chęć udowodnienia, że jesteś wartościowy i pożądany. Z kolei rodzice mojego ojca rozstali się, gdy on miał 3 lata, więc wychowywał się sam. W historii mojej rodziny jest wiele wątków związanych z uzależnieniami i chorobami psychicznymi. Przemyślałam to i zapytałam siebie: „Dlaczego idę tą drogą? Przez zrozumienie przeszłości, o wiele łatwiej jest nam zrozumieć teraźniejszość i przyszłość. Myślę, że terapia jest czymś genialnym – mówi Cyrus.

Miley podkreśliła też, że zażywanie różnych substancji przez młodych ludzi jest związane z presją – chodzi o to, że powinno być fajnie. Używki są niezbędne, by otoczenie postrzegało młodą osobę jako dobrze się bawiącą.

Zobacz też: Miley Cyrus świeci biustem. Wokalistka zrezygnowała z noszenia stanika (FOTO)

Piosenkarka docenia fakt bycia trzeźwą:

W byciu czystą kocham to, że budzę się na 100 procent przez cały czas. Nie chcę się budzić zamulona. Chcę wstawać i czuć się gotowa – podkreśla Cyrus.

Miley Cyrus

Miley Cyrus, fot. IXOLA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Miley Cyrus i Cody Simpson

Miley Cyrus i Cody Simpson, fot. IXOLA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Miley Cyrus i Cody Simpson

Miley Cyrus i Cody Simpson, fot. IXOLA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Miley Cyrus i Cody Simpson

Miley Cyrus i Cody Simpson, fot. RMBI / BACKGRID / Backgrid USA / Forum