Miley Cyrus (27 l.) w końcu wygląda na szczęśliwą, po tym jak cały świat obserwował w mediach koniec jej wieloletniego związku z Liamem Hemsworthem (29 l.). Piosenkarka wygląda kwitnąco, a wszystko dzięki nowemu mężczyźnie w jej życiu. Cody Simpson (22 l.) mimo, że jest młodszy od Cyrus 5 lat, uszczęśliwia ją. Gwiazda wykorzystuje każdą okazję, by pochwalić się swoim szczęściem.

Co czuje Miley Cyrus, po tym jak szwagierka Liama Hemsworth’a publicznie ją upokorzyła?!

Zakochana Miley Cyrus i Cody Simpson na kolacji

Miley Cyrus i Cody’iego Simpsona zauważono, gdy opuszczali ulubioną wśród gwiazd restaurację Nobu w Malibu. Para wybrała się na obiad w towarzystwie przyjaciół. Tego dnia Cyrus i jej chłopak wyglądali na bardzo zadowolonych. Cały czas się uśmiechali, wpatrując się sobie w oczy.

Miley pokazała się w bardzo stylowym zestawie. Cyrus słynie z tego, że często wybiera proste stylizacje, zazwyczaj stawia na neutralne kolory, jak czerń i biel. Piosenkarka tego wieczoru wybrała całkowicie monochromatyczny look. Na randce pojawiła się w czarnym, satynowym topie. Na dół założyła czarne spodnie, które miały szersze nogawki. Stylizację urozmaiciła dodając złote akcenty w postaci biżuterii. Cody postawił na wygodny zestaw, w którym czuł się swobodnie. 

Oboje głośno się śmiali, gdy siedzieli w samochodzie. Cyrus tuliła się do swojego chłopaka. Widać, że przy nim czuje się bezpiecznie a ich relacja wygląda na naturalną. 

Ostatnimi czasy plotkowano, że Miley i Cody rozstali się, jednak jak widać na załączonych zdjęciach – to nieprawda. Cyrus nie jest tak aktywna w mediach społecznościowych jak wcześniej, ale nic nie zapowiada, żeby miała zakończyć związek z Simpsonem. Dzięki niemu czuje się kochana i wie, że mogą polegać na sobie w każdej sytuacji

Para nie spotyka się długo a mimo to, Cody został z łatwością wprowadzony do rodziny Miley. Krótko mówiąc, naprawdę go lubią!

Rodzina Miley całkowicie uznała go za jednego ze swoich i mówią, że pasuje do Cyrus. Naprawdę go lubią. Cody sprawia, że ​​Miley jest szczęśliwa –  zdradził informator z bliskiego otoczenia pary 

Zarówno Cody jak i Miley wyglądają na szaleńczo zakochanych i wykorzystują każdą okazję, żeby pochwalić się swoją miłością w mediach społecznościowych.

Szaleńczo zakochani – Miley Cyrus i Cody Simpson:

View this post on Instagram

Happy birthday baby. Thanks for being you

A post shared by Cody Simpson (@codysimpson) on

Miley Cyrus

Fot.Forum/Backgrid USA

Miley Cyrus

Fot.Forum/Backgrid USA

ZOBACZ WIĘCEJ:

Miley Cyrus i Cody Simpson po kłótni wybrali się na randkę (ZDJĘCIA)

Noah Cyrus przesadziła z poprawianiem wyglądu! Gwiazda zasłaniała twarz przed fotoreporterami

Kaitlynn Carter PRZERYWA MILCZENIE. Opowiedziała o związku z Miley Cyrus