Niecałe dwa tygodnie temu Miley Cyrus (26 l.) i Liam Hemsworth (29 l.) oficjalnie ogłosili separację. Aktor nie czekał długo z decyzją o rozwodzie. Pozew jest już w sądzie. Większość osób o rozpad małżeństwa oskarża wokalistkę, która wdała się w romans z Kaitlynn Carter. Fani uważają, że zdradzała męża. Miley postanowiła się do tego odnieść.

Liam Hemsworth złożył POZEW o rozwód! Mamy skan – TO jest powodem rozstania z Miley Cyrus

Miley Cyrus wydała oświadczenie na temat rozwodu z Liamem Hemsworthem

Miley na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikowała oświadczenie:

Mogę zaakceptować fakt, że życie, które wybrałam, oznacza, że muszę być w pełni otwarta i szczera wobec moich fanów, których kocham, przez 100% czasu. To, czego nie mogę zaakceptować, to mówienie, że kłamię, aby ukryć „zbrodnię”, której się nie dopuściłam. Nie mam nic do ukrycia. To nie tajemnica, że imprezuję od młodych lat. Nie tylko paliłam trawkę, ale i byłam jej obrończynią. Eksperymentowałam z narkotykami, a mój największy hit jest o wciąganiu kresek w łazience. Spi**przyłam wiele relacji, gdy byłam młoda – zaczęła.

Gwiazda tłumaczy, że nie oszukiwała męża.

W Internecie jest prawdopodobnie więcej moich nagich zdjęć niż jakiejkolwiek kobiety w historii. Ale prawda jest taka, że gdy Liam i ja się zeszliśmy, traktowałam to poważnie i byłam oddana. Nie mam nic do ukrycia. Wiele się nauczyłam z każdego mojego doświadczenia w życiu. Nie jestem idealna i wcale nie chcę być, bo to nudne.

Zapewnia, że małżeństwo nie zakończyło się z powodu zdrady.

Dorastałam na waszych oczach i ostatecznie dorosłam. Mogę się przyznać do wielu rzeczy, ale nie do tego, że moje małżeństwo zakończyło się z powodu zdrady. Liam i ja byliśmy razem przez dekadę. Powiedziałam to już wcześniej i to prawda, kocham Liama i zawsze będę. Ale teraz muszę podjąć  dla siebie zdrową decyzję i zostawić dawne życie za sobą. Jestem teraz najzdrowsza i najszczęśliwsza od bardzo dawna. Możecie powiedzieć, że twerkuję, palę, a z moich ust wychodzą okropne rzeczy, ale nie jestem kłamcą. Jestem dumna z tego, że jestem w innym miejscu niż wtedy, gdy byłam młoda.

Miley i Liam byli razem przez 10 lat, ale związek był bardzo burzliwy. Schodzili się i rozchodzili. W końcu pobrali się, ale małżeństwo niestety nie przetrwało.

ZOBACZ TAKŻE:

Miley Cyrus ROZGORYCZONA, po tym jak Liam Hemsworth złożył papiery o rozwód

Miley Cyrus wydała pożegnalną balladę dla Liama Hemswortha

Liam Hemsworth KOMENTUJE na Instagramie ROZSTANIE z Miley Cyrus

Miley Cyrus i Liam Hemsworth fot. Forum/Backgrid

Miley Cyrus i Liam Hemsworth fot. Forum/Mega Agency

Miley Cyrus i Liam Hemsworth fot. Forum/REUTERS