Weronika Rosati (35 l.) bryluje pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Polską. Aktorka pojawiła się na uroczystej gali, gdzie odbyło się wręczenie Złotych Globów. Rosati podzieliła się z obserwatorami na Instagramie tym, jak wyglądała impreza z wewnątrz. Jej stylizacja… odebrała nam mowę. Weronika wyglądała świetnie, sprawdźcie sami.

Weronika Rosati świętuje 2 urodziny córki; Elizabeth. Mają na sobie podobne stylizacje (INSTAGRAM)

Weronika Rosati na Złotych Globach 2020

Weronika Rosati wie, jak zachować się na czerwonym dywanie. W końcu polska aktorka wielokrotnie miała okazję brać udział w największych imprezach Hollywood. Tym razem Weronika pojawiła się na Złotych Globach. Niestety podczas tegorocznej gali nie nominowano żadnych polskich produkcji, co nie znaczy, że na czerwonym dywanie zabrakło wysłanników z naszego kraju. Rosati dumne reprezentowała Polskę, ubrana w złota mini sukienkę.

Weronika nie próżnowała na Złotych Globach. Rosati dorwała Rachel Brosnahan, z którą zrobiła sobie selfie. Weronika wylewnie napisała, że kocha Rachel. Brosnahan publiczność może kojarzyć z serialu „Wspaniała pani Maisel„, w którym wciela się w główną rolę.

Fani nie mogli oderwać wzroku od obu pań. Weronika wyglądała obłędnie. Złota mini podkreślała jej szczupłe nogi i zdrową opaleniznę. Polska aktorka postawiła na umiar w makijażu a włosy zostawiła rozpuszczone.

Piękny uśmiech życzę takich więcej uśmiechów na twarzy

Uwielbiam ją w roli komika

Szczęściara!

Piękne kobiety – pisali zachwyceni obserwatorzy w sekcji komentarzy

View this post on Instagram

I love you @rachelbrosnahan @maiseltv @goldenglobes

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Weronika Rosati

Fot.Instagram/weronikarosati

Co myślicie o jej stylizacji?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Weronika Rosati jest BLONDYNKĄ; dostała rolę w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej

Weronika Rosati po raz kolejny ODSŁANIA kulisy związku ze ŚMIGIELSKIM

Złote Globy 2020: Jennifer Aniston w czarnej kreacji od Diora, Scarlett Johansson w obłędnej czerwieni i fatalna suknia Jennifer Lopez

Weronika Rosati

Fot.Instagram/weronikarosati

Weronika Rosati

Fot.Instagram/weronikarosati

Weronika Rosati

Fot.Instagram/weronikarosati