Monka Richardson (49 l.) ostatnio przechodziła trudne chwile. Jej mąż, Zbigniew Zamachowski (59 l.) wyprowadził się z ich mieszkania na Żoliborzu. Krótko po tym media obiegła wieść, że aktor ma już kogoś nowego. Okazuje się, że dziennikarka również się z kimś związała.

Zbigniew Zamachowski zostawił Monikę dla aktorki? Kim jest Gabriela Muskała

Monika Richardson ma nowego partnera

Monika Richardson po rozstaniu z mężem zajęła się swoimi projektami i jak widać szczęście szybko się do niej uśmiechnęło. Jej nowy partner Konrad Wojterkowski postanowił podzielić się ze światem łączącym ich uczuciem. Dodał zdjęcie i napisał:

To jest @MonikaRichardson, która przeprowadzała ze mną wywiad.

Jakiś czas później, spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy … i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy.

Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem.

Monika Zamachowska pierwszy raz o rozstaniu ze Zbyszkiem Zamachowskim. Ujawnia, jak było naprawdę

 

Mężczyzna chciał, aby o ich związku dowiedziano się od nich. Poprosił jednak o uszanowanie granic prywatności.

Mówimy o tym sami publicznie, zanim ktoś z przypadkowo zrobionego zdjęcia, zrobi to za nas i będzie to sensacja na wielu okładkach, czy pierwszych stronach portali, choć pewnie po tym wpisie i tak będzie, bo jesteśmy osobami publicznymi i jesteśmy świadomi tego, jak funkcjonuje świat mediów. Wstawimy czasem jakieś wspólne zdjęcia na nasze profile, nie zamierzamy się ukrywać czy chować przed fotografami. Mamy świadomość, że Wasza praca polega również na szukaniu newsów. Prosimy jedynie o szacunek. Jak będziecie robić to z klasą, to nie będziemy „musieli” spierać się na salach sądowych o to, kto ma rację. Nie chcemy jedynie i nie życzymy sobie, byście „otoczyli opieką” nasze dzieci, bo one nie są osobami publicznymi.

Zbigniew Zamachowski WYDAŁ OŚWIADCZENIE. „Nie chcem, ale muszem”

Kim jest Konrad Wojterkowski, partner Moniki Richardson?

Konrad Wojterkowski to znany producent filmowy, przedsiębiorca i filantrop. Ma 18-letniego syna.

Mężczyzna jest przedsiębiorcą, właścicielem Grupy #BeReady, producentem filmowym, filantropem. Od lat broni kobiet i dzieci narażonych na przemoc za sprawą akcji ‚Kocham. Szanuję – Nie biję’. Prywatnie jest ojcem 18-letniego syna Koli z pierwszego małżeństwa. Jeśli teraz się postara, ma szansę stworzyć z dziennikarką piękny związek – informuje „Faktu”.

Lata temu pojawiały się doniesienia o tym, że spotyka się z Dorotą Gardias.

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska, fot. Instagram

 

Monika Zamachowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA