Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się na początku tego roku. Media o wszystkim dowiedziały się dopiero w kwietniu, kiedy przyłapano aktorka na wyprowadzce z ich wspólnego mieszkania. Podobno zostawił dziennikarkę dla aktorki, Gabrieli Muskały.

Monika Richardson rozkwita u boku nowego partnera! Ten komplet to HIT jesieni

Monika Richardson o byłym małżeństwie ze Zbigniewem Zamachowskim

Monika Richardson chętnie opowiadała o kulisach rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim. Teraz na łamach „Twoje Imperium” znów podzieliła się swoim przemyśleniami na temat byłego już małżeństwa.

Dziennikarka zdradza, że po rozstaniu nie zamknęła się w domu i nie płakała pod kocem, chociaż musiała się po wszystkim otrząsnąć.

Paradoksalnie zakończenie małżeństwa wyzwoliło we mnie pokłady decyzyjności i kreatywności, jakich nie miałam przez ostatnie 10 lat. Przypuszczalnie, dlatego, że w związku grałam drugie skrzypce – stwierdziła Monika.

Przyznaje, że weszła w związek pełna nadziei, że uda się stworzyć szczęśliwą rodzinę. Zauważa, że bardzo kochała aktora i też postanowiła wybaczyć mu zdradę.

Tak naprawdę te ostatnie lata były leczeniem się z tej miłości (…) Może szkoda, że wcześniej nie podjęłam decyzji o rozstaniu z mężem – zastanawia się dziennikarka.

Monika Richardson jeszcze się nie pogodziła: „Długo będę się leczyć z mojego dziesięcioletniego związku”

Po raz pierwszy zarzuciła mężowi zdradę w rozmowie z tygodnikiem „Wprost” w kwietniu tego roku. Teraz prowadząca wywiad w „Twoje Imperium” zapytała, czy mąż, chociaż przeprosił za zdradę. Monika odpowiada, że nie, ale też tego nie oczekuje.

U mojego już wkrótce byłego męża mechanizm wyparcia zawsze działał bez zarzutu. Jestem pewna, że jeszcze nie raz usłyszę, że była nieznośna i zła – mówi gwiazda.

Monika Zamachowska Zbigniew Zamachowski

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Monika obecnie jest w związku z Konradem Wojterkowskim – znany biznesmen i producent filmowy. Zdradza, że nowy partner od razu polubił jej dzieci: „Konrad mówi do nich ludzkim głosem i traktuje je z pełnym szacunkiem. A jego syn Kola często z nami pomieszkuje” – mówi.

Zbigniew Zamachowski zostawił Monikę dla aktorki? Kim jest Gabriela Muskała

Zwraca uwagę, że z byłym mężem było odwrotnie. Podobno Zamachowski nie znosił obecności jej dzieci i tak samo nie zagrało pomiędzy jego dziećmi.

Wydawało mi się, że mając czwórkę, będzie wiedział, co to znaczy: dzieci w domu. Niestety nie wiedział. A Tomek i Zosia przeszli traumę – wyznaje dziennikarka.

 

Monika Richardson, Konrad Wojterkowski Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Monika Richardson, Konrad Wojterkowski Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA