Agata Biernat (27 l.), Miss Polonia 2017, rozebrała się dla Playboya. Efekty gorącej sesji pięknej Miss możecie już oglądać we wrześniowym numerze magazynu

Miss World 2018 została śliczna Miss Meksyku; jak wypadła Agata Biernat?

Naga Agata Biernat pozuje w Playboyu

Dziś do kiosków trafił nowy, wrześniowy numer magazynu Playboy. W tym miesiącu do okładkowej sesji pozowała piękna Miss Polonia 2017, Agata Biernat.

Była Miss Polonia w nowym Playboyu – zobaczcie okładkę!

Ania Mierzejewska, szefowa magazynu, tak pisze o bohaterce nowego numeru:

Dziś na okładce Agata Biernat, prawdziwa kobieta-żyleta, żywy dowód na to, że udział w konkursie piękności nie jest niczym uwłaczającym, jeśli tego właśnie chcemy, i że nie chodzi w nim bynajmniej jedynie o piękno zewnętrzne – Agata, gdy ją poznałam, zrobiła na mnie piorunujące wrażenie ze względu na swoją wewnętrzną siłę. Odzwierciedlenie tego zobaczycie w sesji, w której nasza Miss Polonia wystąpiła z końmi uratowanymi przed Fundację Pegasus, do której wsparcia gorąco Was zachęcam.

Agata Biernat ma 30 lat. W 2017 roku zdobyła koronę i tytuł Miss Polonii. Nowa gwiazda Playboya jest bardzo wysoka – mierzy 1,82 cm.

Agata Biernat pochodzi ze Zduńskiej Woli, przez kilka lat mieszkała w Łodzi, następnie przeniosła się do stolicy. Miss od dzieciństwa trenowała taniec i lekkoatletykę. Biernat jest instruktorką tańca (między innymi pole dance, czyli tańca na rurze), jest również instruktorką fitness i trenerką personalną.

A my mamy dla Was ekskluzywne zdjęcia Agaty Biernat – po cały magazyn z sesją i masą ciekawych artykułów zapraszamy już do kiosków!

ZOBACZ WIĘCEJ:

W takiej sukni Agata Biernat wystąpi na finale konkursu Miss World 2018

Finalistki konkursu Miss Polonia w Pytaniu na śniadanie

Była Miss Polonia w nowym Playboyu; zobaczcie okładkę!

Agata Biernat w nowym Playboyu

Agata Biernat w nowym Playboyu pokazała piękne ciało! Fot. Playboy

Okładka magazynu Playboy z Agatą Biernat, fot. Playboy

Agata Biernat w okładkowej sesji dla Playboya

Nowy numer magazynu Playboy już w kioskach!

Agata Biernat w nowym Playboyu

Agata Biernat w nowym Playboyu