Na początku tego tygodnia media zelektryzowała wiadomość o aresztowaniu A$AP Rocky. Chłopak Rihanny został zatrzymany za udział w strzelaninie. Zanim jednak to się stało, przyszli rodzice wypoczywali na rodzimej wyspie piosenkarki.

Rihanna w bikini z bardzo dużym brzuchem

Rihanna w bardzo zaawansowanej ciąży wybrała się na ostatnie wakacje w swoje rodzinne strony. Mowa oczywiście o Barbadosie, rajskiej wyspie, skąd pochodzi artystka. W otoczeniu znajomych i rodziny, piosenkarka zajadała soczyste mango i brodziła w wodzie z dumą prezentując swój już naprawdę duży brzuch.

Patrząc po kształtach Riri, można śmiało wyrokować, że do porodu zostało naprawdę niewiele, a więc był to dla pary ostatni czas na „ładowanie baterii” przed pojawieniem się maleństwa.

ASAP Rocky ARESZTOWANY!

Rihanna i A$AP Rocky na Barbadosie

Ten rajski czas miał swój koniec już na lotnisku, to właśnie tam na rapera czekała policja. Powodem zatrzymania były zeznania świadka, że jedna z kul wystrzelonych przez Rocky’ego drasnęła jego dłoń. Wprost z samolotu, chłopak gwiazdy trafił do aresztu, jednak po zapłaceniu gigantycznej kaucji udało mu się wyjść po kilku godzinach.

Rihanna w końcu ubrała się, jak CIĘŻARNA. Jej najnowsza stylizacja zaskakuje

Czy to koniec kłopotów Rocky’ego?

*PREMIUM-EXCLUSIVE*  Credit line: CGB / TNN / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

BRIDGETOWN, BARBADOS -/ Forum

BRIDGETOWN, BARBADOS – *Forum