„365 dni: Ten dzień” od tygodni jest na platformie streamingowej Netflix. Chociaż film jest obecnie najpopularniejszą produkcją filmową na świecie, to niestety nie cieszy się dobrą opinią. „365 dni: Ten dzień” nie zdobył nawet jednego punktu na „Rottentomatoes” – to najbardziej popularna strona z recenzjami filmów na świecie.

Tak Natalia Siwiec bawi się bez Mii. Szaleje na Coachelli

Natalia Siwiec w filmie „365 dni: Ten dzień”

W filmie pojawiły się dwie celebrytki: Karolina Pisarek i Natalia Siwiec, które raczej dostały małą rolę, aby przyciągnąć przed ekrany jeszcze większą liczbę widzów. Siwiec zagrała Emi, właścicielkę butiku i trzeba przyznać, że 15-sekundowa rola całkiem dobrze jej poszła.

Natalia Siwiec pokazała wykończoną jadalnie w Tulum: „Zaczyna wyglądać”

Natalia dopiero tydzień po premierze pochwaliła się swoim udziałem w filmie Blanki Lipińskiej na Instagramie. Opublikowała zdjęcia z planu, na których pozuje z Simonem Susinną i Michele Morrone.

Taka przygoda mi się przytrafiła, że jestem częścią „365 dni”🧚🏼‍♂️Dziękuje za wszystkie ciepłe wiadomości, które mi wysyłacie🙏🏼Gratuluję @blanka_lipinska – napisała Natalia Siwiec.

Blanka Lipińska odpowiedziała pod postem: „Dziękuje, że zechciałaś być częścią naszej rodziny”.

W porównaniu z autorką książki „365 dni” Natalia nie blokuje komentarzy na Instagramie, więc internauci mogli swobodnie wyrazić swoją opinię. Z komentarzy pod postem wynika, że Siwiec chyba jako jedyna postać w filmie dostaje pozytywne komentarze:

  • Natalia super zagrałaś
  • Bardzo mi się podobało jak zagrałaś
  • Od razu Cie zauważyłam i jestem mega zauroczona twoim aktorstwem
  • Super rola! Wyglądała Pani zjawiskowo jak zawsze zresztą – czytamy.

Natalia Siwiec zdradza, w jakim systemie uczy się MIA

Inaczej jest już z filmem:

  • Film zbiera takie recenzje że wstyd być jego częścią
  • Film tragedia
  • Po 10 min wyłączyłam, bo nudy straszne, ale jak teraz wiem że Natalka w nim występuje to muszę przebrnąć….

"365 dni: Ten dzień"

„365 dni: Ten dzień”