Związek Scotta Disick’a (36 l.) i Sofie Richie (21 l.) od początku budził spore kontrowersje. Wszystko za sprawą 15-letniej różnicy wieku pomiędzy kochankami. Wygląda na to, że sprawy pomiędzy nimi robią się coraz poważniejsze. Sofia dołączy do Scotta podczas świątecznej przerwy, a później odwiedzą wspólnie jej rodzinę. Ciekawe, czy Mikołaj w tym roku nie podaruje Richie brylantu na palec?!

Sofia Richie została zaproszona na wspólne wakacje ze Scottem Disickiem i rodziną Kardashian-Jenner!

Scott Disick planuje oświadczyć się Sofie Richie?

Scott Disick i Sofia Richie spotykają się już od ponad dwóch lat. Mężczyzna w mediach zaistniał dzięki związkowi z Kourtney Kardashian, z którą ma trójkę dzieci. Ex małżonkowie pozostali  w przyjacielskich stosunkach. Sofia także dogaduje się z byłą żoną swojego partnera i bardzo często widywana jest w ich towarzystwie ich dzieci. Wygląda na to, że polubiła rolę macochy!

Czyżby Scott planował poślubić kobietę? Osoba z bliskiego otoczenia biznesmena zdradziła, że mężczyzna nie ma w planach powtórnego ożenienia się.

Scott nie planuje poślubić Sofii. Jest przy niej naprawdę bardzo szczęśliwy. Łatwo się dogadują i nigdy nie kłócą ze sobą. Ich związek nie jest skomplikowany. Scott po prostu nie widzi się w roli męża. Jest zadowolony z tego, jak się sprawy mają, i Sofia to wie – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia celebryckiej pary portalowi HollywoodLife

Być może Scott w przyszłości zmieni swoje nastawienie, jednak jak podkreślała źródło – na ten moment nic nie zapowiada, żeby Sofia miała zmienić nazwisko. Pomiędzy parą wszystko układa się jak najlepiej i żadne z nich nie chce tego komplikować.

View this post on Instagram

My angel

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

View this post on Instagram

Can’t get enough of this outfit

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

 

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jak zarabia i skąd bierze pieniądze Scott Disick? Kim byli jego rodzice?

Scott Disick już znudził się Sofią Richie? Celebrytę przyłapano w towarzystwie tajemniczej piękności

Kourtney Kardashian i młodszy od niej o 15 lat Younes Benjima znów są RAZEM; mamy ZDJĘCIA