W sobotę 15 lipca media obiegła wstrząsająca informacja o śmierci syna gwiazdy „Królowych życia” – Sylwii Peretti. 23-letni syn celebrytki razem z trzema innymi osobami zginął w wypadku samochodowym. O wypadku jako pierwsze poinformowało TVN24, a rzecznik Komendanta Wojewódzkiego PSP przekazał, że autem, które dachowało przy moście Dębnickim w Krakowkie podróżowały cztery osoby w wieku od 20 do 24 lat:

Dostaliśmy zgłoszenie, że pojazd osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na nadbrzeże z mostu Dębnickiego i nikt z samochodu nie wychodzi – wyznał w rozmowie z TVN24 młodszy kapitan Hubert Ciepły, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego PSP w Krakowie.

„Królowe życia” ZNIKAJĄ z anteny! Wpłynęło 250 SKARG

Nie żyje 23-letni syn Sylwii Peretti z „Królowych życia”. Zginął w wypadku samochodowym

Pudelek skontaktował się z menadżerem Sylwii Peretti, który potwierdził, że w wypadku zginął 23-letni syn celebrytki:

Tak, to potwierdzona wiadomość. Dzisiaj o 3 w nocy Patryk jako pasażer samochodu zginął w tragicznych okolicznościach. Jest to tragedia dla Sylwii i dla nas wszystkich. To się zdarzyło dosłownie przed chwilą… Patryk nie kierował, miał doświadczenie. Stracili panowanie nad samochodem. Okoliczności tragedii cały czas są ustalane.

Informację przekazał również serwis „112małopolska.pl”:

Około godziny 3 w nocy przy ulicy Zwierzynieckiej w Krakowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Z nieustalonych przyczyn kierujący pojazdem marki Renault wypadł z mostu Dębnickiego na nadbrzeże po czym dachował. Niestety pomimo prowadzonej wspólnie na miejscu akcji ratowania życia uczestników wypadku działający na miejscu naziemny Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon 4 osób podróżujących pojazdem. Jak ustalił nasz reporter jednym z uczestników wypadku był mieszkaniec powiatu wielickiego, syn znanej uczestniczki programu ,,Królowe Życia”.
Że wstępnych informacji kierowca przy dużej prędkości stracił panowanie nad samochodem (być może hamował, ponieważ zauważył pieszego wchodzącego na jezdnię w niedozwolonym miejscu), uderzył bokiem w mur i dachował na schodach prowadzących nad Wisłę. Dochodzenie prowadzi policja i prokuratura.
Dla przestrogi i z prośbą o zachowanie bezpieczeństwa na drogach Kraków PL publikuje film z monitoringu.

Nasze kondolencje dla rodzin zmarłych.

Królowe życia: Sylwia Peretti pokazała przerażające poparzenia na twarzy

pasekkozak