Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie pałaszował jedzenia tak jak Kendall Jenner (ZDJĘCIA)
Kendall Jenner (24 l.) bardzo dba o swój wizerunek w mediach i pilnuje się, by nie brać udziały w żadnych dramach. Nie od dziś wiadomo, że siostry Kardashian-Jenner umawiają się na ustawki z fotoreporterami i płacą im za obrabianie fotek – po to, by zawsze wyglądać korzystnie. Kendall tego dnia została przyłapana na lunchu z przyjaciółką w popularnej restauracji i widać było, że modelka była bardzo głodna. Kenny szybko zabrała się do jedzenia.
Kendall Jenner pałaszuje fast-fooda
Modelka może pochwalić się imponującą figurą – Jennerka ma nie tylko długie nogi, ale i zgrabną talię. Nic dziwnego, że z takim ciałem robi zawrotną karierę w modelingu.
Jednak Kenny raz na jakiś czas robi odstępstwa od diety – tego dnia wybrała się z przyjaciółką do popularnej wśród celebrytów restauracji. Modelka zamówiła frytki i rybne taco. Kendall musiała być bardzo głodna, bo gdy tylko kelner dostarczył jedzenie, ze smakiem zaczęła je pałaszować. Jak ona to robi, że je co chce – a w dalszym ciągu zachwyca sylwetką?
Kendall Jenner UDAJE, że była na proteście? Cień na zdjęciu budzi wątpliwości

Nie przejmowała się nawet obecnością fotoreporterów, co jest dosyć niezwykłe. Jennerka również umawiała się na ustawki zdjęciowe – zawsze perfekcyjnie ubrana i umalowana pokazywała, jak niby przypadkiem natrafiła na fotoreporterów. Tym razem mogło być inaczej.
Takie gwizdy nie mają za dużo prywatności, a każdy ich krok śledzony jest przez paparazzi, którzy tylko czyhają na niekorzystne ujęcia. Ale kto z nas nie robi dziwnych min podczas jedzenia?
Kendall Jenner ma nowe HOBBY? Tym zajmowała się przed domem

Kendall tego dnia ubrała na siebie limonkowy top, który odsłonił jej płaski brzuch. Dobrała do niego czarną mini spódniczkę i pasującą kolorystycznie do bluzki torebkę, którą ozdobiła przywieszką w kształcie ważki. Modelka zadbała o dodatki – do stylówki dodała złote kolczyki koła, delikatny łańcuszek i obowiązkowo maseczka na twarzy.

Zachwyciła Was figurą?
ZOBACZ WIĘCEJ:
Kendall Jenner pokazała się w stroju kąpielowym. Wygląda jak BOGINI
Khloe Kardashian korzysta z usług chirurga Kylie Jenner? Wyglądają tak SAMO
Kylie Jenner inspiruje się Kim Kardashian. Ściągnęła od siostry top – wygląda lepiej niż Kim?


Ale trzeba przyznać, że ona to akurat wygląda fenomenalnie. Mam nadzieję, że moja figura też będzie jeszcze kiedyś, jak ta za młodych lat. Kupiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień i jestem bardzo zadowolona z jakości jedzenia.
Zjadla z 800 kcal i koniec z zarciem na dzien.
Barczysty wielkostopiaszczy babochłop je jak prosie. rzyg
Ciało ideał.O twarzy juz nie wspomne.Nawet bez makijażu perfekcyjna;)
Raczej nie je tego co chce, a do tego ma 24 lata i prywatnego trenera. Patrzac po siostrach to raczej w genach nie ma takiej szczuplej figury. Po co umniejszac jej wysilek wlozony w cwiczenia i zdrowe odzywianie takimi bzdurnymi artykulami. Zgrabne wysoortowane ciala to nie magia tylko dieta i aktywnosc.
Gdyby miała biust to by miała figurę idealna
Przy takim wzroście może sobie pozwolić od czasu do czasu
Żal mi was, że myślicie, że nie można być szczupłym i jeść normalnie.
Zapewne za godzinę to zwróci
Infantylna stylizacja, w dodatku sprawia wrażenia, że biust ma niebezpiecznie blisko pępka.
w końcu się najadła
Śliczna jest!!!!!Królowa;;;)))))