W Stanach Zjednoczonych nadal trwają protesty po śmierci George’a Floyda. Angażują się w nie nie tylko anonimowe osoby, ale też wiele gwiazd, np. Lady Gaga, Adele, Ariana Grande. Niektórzy swój sprzeciw wobec aktów rasizmu i brutalności policji wyrażają w mediach społecznościowych, ale część osób wychodzi na ulicę. Czyżby tak właśnie zrobiła Kendall Jenner?

Kendall Jenner zdradziła, że w młodości cierpiała na silne ataki paniki

Kendall Jenner udaje, że była na proteście?

W sieci krąży zdjęcie Kendall w maseczce, która nad swoją głową trzyma transparent z hasłem Black Lives Matter. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że celebrytka wzięła udział w proteście. Jednak po chwili można zauważyć, że cień Kendall zdradza coś innego. Wyraźnie widać, że nie trzyma transparentu.

Nie trzeba było długo czekać, by światło dzienne ujrzało też oryginalne zdjęcie. Kendall jest na nim bez maseczki, a w rękach trzyme butelką i kluczyki do samochodu. Wiele osób zarzuciło celebrytce, że przerobiła swoje zdjęcie, żeby wyglądało, jakby była na proteście. W końcu Kendall zabrała głos. Przyznała, że zdjęcie faktycznie jest przerobione, ale nie ona to zrobiła.

Nie oznacza to jednak, że nie jest zaangażowana w to, co się dzieje w Stanach Zjednoczonych. Celebrytka dodała dwa wpisy na Instagram – jeden, w którym przedstawiła swoje przemyślenia na temat obecnej sytuacji, a w drugim zamieściła czarny kwadrat, znak solidarności z czarnoskórymi mieszkańcami Ameryki, ale jest wyraz sprzeciwu wobec dyskryminacji rasowej.

ZOBACZ TEŻ:

Kendall Jenner OSKARŻA Scotta o mieszanie w głowie Kourtney Kardashian

Dieta Kendall Jenner. Od czego zaczyna dzień, a na punkcie jakiej przekąski ma OBSESJĘ?

Kendall Jenner w TYM stroju mogłaby dołączyć do Spice Girls. Ale ma figurę! (FOTO)