Kendall Jenner (24 l.) jest jedną z najbardziej popularnych top modelek. Znana, piękna i bogata stanowi dla wielu dziewczyn wzór. Wiele influencerek podpatruje Kendall i stara się skopiować jej styl. Tymczasem Teona Chachua, influencerka z Gruzji, jest nawet podobna do Jennerki. Teraz 29-latka postanowiła wykorzystać ten kapitał i wynieść swoją popularność poza granice kraju.

Zobacz: Kendall Jenner pokazała się w stroju kąpielowym. Wygląda jak BOGINI

Teona ma 29 lat, od pewnego czasu działa w mediach społecznościowych prezentując nowości kosmetyczne i makijaże. Jej fanki już dawno zauważyły, że Teona jest podobna do Kendall i zwróciły jej na to uwagę na forum.

Influencerka wykorzystała ten fakt – przy współpracy z marką przygotowała wideo, na którym maluje się a la Kendall Jenner. Tutorial sprawił, że o makijażystce zaczęło się robić głośno.

Gruzinka nie ma na razie zbyt licznego grona obserwujących. Na You Tube jej kanał subskrybuje 31 tysięcy osób. Na Instagramie Teona ma ponad 81 tysięcy obserwujących. Odkąd zaczęła nagrywać filmy po angielsku, liczba osób zainteresowanych „gruzińską Kendall Jenner” stale rośnie. Można się spodziewać, że po kilku publikacjach na dużych anglojęzycznych serwisach Teona zdobędzie setki tysięcy nowych obserwujących.

Zobacz też: Kendall Jenner powiększyła usta? Są prawie tego samego rozmiaru, co u jej siostry Kylie

Czy Gruzinka jest podobna do Kendall? Niewątpliwie, choć – gdy mówi, podobieństwo trochę jednak się rozmywa. W końcu Teona to Teona, a nie Kendall! Kiedy jednak influencerka umaluje się odpowiednio i uczesze, można się pomylić, zobaczcie sami:

 

View this post on Instagram

💎60’s Inspired Makeup (@daniellemarcan inspired) გაინტერესებთ ამ ლუქის ვიდეო ? 💁🏻‍♀️ 🔪Cut Crease 🕷Heavy Mascara ✍🏻Graphic Liner ✨Shimmery Eyeshadow . . . . . . #makeuplooks #60smakeup #60sinspired #60sstyle #70sinspired #60sfashion #60sinspiredmakeup #shimmeryeyes #delfycosmetics #delfygeorgia #nyxborntoglow #nyxcosmeticsgeorgia #მაკიაჟი #თვალისჩრდილი #თვალისპალიტრა #ჰაილაითერისპალიტრა #რუჟი #თვალისლაინერი #60იანები #60იანებისმაკიაჟი

A post shared by • t e ō n a • (@teonachachua) on

Kendall Jenner

Kendall Jenner, fot. GAMR/D.CASTRO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kendall Jenner

Kendall Jenner, fot. GAMR/MAXLOPES / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Gruzińska Kendall Jenner - mówią, że Teona Chachua wygląda IDENTYCZNIE jak modelka, fot. Instagram Teony Chachua

Gruzińska Kendall Jenner – mówią, że Teona Chachua wygląda IDENTYCZNIE jak modelka, fot. Instagram Teony Chachua

Teona Chachua, gruzińska Kendall Jenner, fot. Instagram influencerki

Teona Chachua, gruzińska Kendall Jenner, fot. Instagram influencerki

Teona Chachua, gruzińska Kendall Jenner, fot. Instagram influencerki

Teona Chachua, gruzińska Kendall Jenner, fot. Instagram influencerki

Teona maluje się jak Kendall Jenner

Teona maluje się jak Kendall Jenner