NIEZRĘCZNY moment z udziałem Meghan Markle. Zaliczyła wtopę na oczach wszystkich

Księżna Meghan 22. października wzięła udział w  gali otwarcia “One Young World Summit”. Miała na sobie piękną, fioletową kreację i zachwyciła gęstymi, połyskującymi włosami. Niestety, nie obyło się bez wpadki. Gdy chciała przywitać się z założycielką fundacji Kate Robertson, doszło do niezręcznej sytuacji.

Zobacz więcej: Księżna Meghan POFARBOWAŁA włosy? Są błyszczące i mają głęboki kolor (ZDJĘCIA)

Meghan Markle niezręczny moment na gali

Meghan Markle została zaproszona na scenę. Wbiegła na nią z uśmiechem na twarzy i gdy zobaczyła Kate Robertson, rozłożyła ręce do uścisku. Ta jednak chciała uszanować zasady protokołu, podać księżnej rękę i dygnąć.

Doszło do niezręcznej sytuacji, ale widać, jak Meghan kręci głową i daje jej znak, że mogą bez problemu się przytulić.

Według zasad księżna nie powinna decydować się na takie gesty, gdy występuje publicznie. Ona jednak nie raz pokazała, że łamanie reguł nie jest dla niej problemem.

YouTube Video

Meghan przyznała ostatnio, że nie do końca radzi sobie z zainteresowaniem mediów i przyjaciele ostrzegali ją, że tak będzie, gdy zaczęła spotykać się z księciem Harrym.

Tak, on na pewno jest wspaniały [mówili o Harrym], ale nie powinnaś tego robić, ponieważ brytyjskie tabloidy zniszczą ci życie – wspomina słowa przyjaciół Meghan.

Naiwnie odpowiedziałam im wtedy: O czym do diabła wy mówicie? To nie ma sensu, tabloidy o mnie nie piszą.

ZOBACZ TAKŻE:

Tabloidy cię ZNISZCZĄ! – księżna Meghan ze łzami w oczach wspomina TAMTE słowa

Bukiet ślubny Meghan Markle mógł stanowić poważne ZAGROŻENIE dla księżniczki Charlotte?

Księżna Meghan wypróbowała pewien filtr na Instagramie – jej reakcja była BEZCENNA

 

 
Księżna Meghan fot. Forum/The Mega Agency
Księżna Meghan fot. Forum/Reuters
Księżna Meghan fot. Forum/The Mega Agency
 
53 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Zachowala sie jsk do tej pory a nie jak napompowana ksiezna, przed ktora musi kazdy kleczec

Co wy piszecie, jaka wpadka – wlasnie zachowala sie normalnie a nie jak sztywniara z kijem w doopsku ….

Nie widzę w tym żadnej wpadki zwykły ludzki odruch

Ona jest śmieszna. Albo jest osobą prywatną i publicznie się ściska ze wszystkimi, albo jest księżną i stosuje się do zasad i protokołu. No nie wyobrażam sobie,że jakiś szef, przełożony czy dyrektor instytucji na przykład podczas oficjalnej ważnej gali ściska się i przytula z innymi uczestnikami wydarzenia na scenie, no porażka po prostu. Brak kultury ze strony tej pani.

Te ktore yak bronią Meghan, ciekawe jakby sie wypowiadaly, gdyby nasza Pierwsza Dama, zlamala protokół dyplomatyczny. Zaraz byloby, ze wies z Polski. Ale Megsy… Ohhh achh, bo z Hameryki. Kompleksy, az oczy bolą.

Doczepy,nie farba.

No fajnie fajnie – po ludzku niby itp. Nie mam do niej nic, ale skoro rodzina królewska ma zasady i protokół to ona jako jej członek powinna się ich trzymać. Sorry ale taka prawda. Wchodząc w te kręgi powinno się przyjąć ich zasady. To tak jakby przyjść na ślub w białej sukience – który jest w tym dniu przeznaczony dla Panny Młodej. Może i głupie porównanie ale chodzi o zachowanie zasad. Co innego prywatnie – niech się przytulają i ściskają ale publiczne wystąpienia powinny zachowywać protokół

Uważam, że wyszło całkiem uroczo 🙂

ha ha ha ale jaja biała dyga przed czarną

a co meghan miala zrobic? na filmie widac, ze ta babka sama do niej leciala z obiema rekami w gorze.
czy meghan miala zrobic krok do tylu i skarcic te pania?

Meg wygląda jakby była w ciąży…

Żadna wtopa 🙂 Zachowała się fajnie !!!

Megan to Amerykanka, a nie zimna i powściągliwa Brytyjka. Może odświeżyć tę przykurzoną rodzinę królewską, pełną zazdrości, hipokryzji i sztuczności. Komu ona przeszkadza. Królową nie będzie:/

Sztuczna, na siłę chce być postrzegana jako fajna i bliska ludu…..napatrzyla się na Diane i ja nieudolnie kopiuje

Jest cudowna😘 razem z Harym 😘 miłość aż miło potrzeć❤

Jeszcze na kolana niech przed nimi padają . Paranoja …ehhhh

Hmm na filmach z tego zdarzenia widać, ze ta kobieta miała od poczatku wyciągnięte obie ręce do uścisku.
Zaczęła dygać dopiero, jak juz dotykała ramion Meghan.

Super się zachowała. To, że jest księżną nie znaczy, że nie jest normalnym człowiekiem z uczuciami. #nohate

Ona tak bardzo probuje i nic. A jeszcze Elzbieta zabronila jej wyglosic przemowienie.
Jak sie zasady domu, do ktorego weszla nie podobają, to niech zrezygnuje z tytułu i robi co chce. To nie jacht Epsteina.

skad to usilne forsowanie pogladu, ze rk nalezy odswiezyc, ze etykieto jest staromodna, nienowoczesna – a moze im sie tak podoba? moze ich wielbicielom sie to wlasnie podoba? dlaczego wciaz slychac tylko, ze jakie straszne sa te sztywne zasady, to jakby ktos wlaz do twojego domu i mowil, ze masz brzydko urzadzane, a wypad w takim razie 😀

No i bardzo dobrze, szkoda że Harry nie obejmie tronu, bo wprowadzilby nowe zasady. Tą całą etykietę to Elka powinna sobie do grobu zabrać.

Zachowała się bardzo dobrze. Żaden człowiek nie powinien dygać przed innym człowiekiem. To jest największą głupota tego świata. Wszyscy są równi i tak samo ważni.

Nawet inni ludzie bardziej respektują etykietę, żałosna jest lansiara

oj jak lubi to wystawne życie w lampach fotograficznych i z ryżym matołkiem

Z NIEJ TAKA KSIEZNA… ZE… SZKODA GADAC. . 10 LAT NAUKI MANIEJ TEZ BY NIE POMPGLO.

Jaka tam z niej księżna. Wtopa. Za wtopa.