Czarek Jóźwik na początku był kojarzony z kanałem „Abstrachuje”. Potem bardziej był znany ze związku z Maffashion, z którą był od 2015 roku. Para ostatecznie rozstała się w 2019 roku, jednak już wcześniej plotki o rozstaniu pojawiały się już kilkakrotnie.

Nowa dziewczyna Czarka Jóźwika

Maffashion i Czarek Jóźwik ROZSTALI SIĘ! O zerwaniu opowiedzieli na Instagramie

Było to dość zaskakujące rozstanie, ponieważ już bardzo mało pokazywali się na swoim profilach społecznościowych. Nagle ogłosili rozpad związku przy sushi jak gdyby nigdy nic. Miesiąc później wyszło na jaw, że Julia spotyka się z Sebastianem Fabijańskim. Wielu internautów uważało, że pod koniec udawali związek dla reklamodawców, a kiedy już Maff znalazła chłopaka, postanowiła „oficjalnie” się rozstać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Czarek Jóźwik (@czarek_)

Wszyscy wiemy, jak potoczyło się życie Kuczyńskiej. Jest zaręczona z Fabijańskim, we wrześniu urodził im się syn, Bastek i są w trakcie budowy domu pod Warszawą.

Maffashion powiedziała, jak wygląda jej relacja z Czarkiem Jóźwikiem: „Kilka razy nawet się widzieliśmy”

Z kolei Czarek Jóźwik związał się znowu z Julią, ale o innym nazwisku – Julia Zawadzką. Zaczęli pokazywać się w październiku ubiegłego roku. Nowa dziewczyna Czarka ma 22 lata i również działa na YouTubie. Może też pochwalić się sporymi zasięgami na Tik Toku.

Czarek, jak i Julia chętnie pokazują swój związek w mediach społecznościowych. Na większości zdjęciach para się całuje i nie szczędzi sobie uczuć. Myślicie, że to prawdziwa miłość?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Czarek Jóźwik (@czarek_)

Julia Zawadzka. Fot. Instagram

Julia Zawadzka. Fot. Instagram

Czarek Jóźwiak Fot. Instagram