Kaia Gerber (19 l.) jest jedną z najgorętszych top modelek i mimo młodego wieku świetnie radzi sobie w branży. Na początku mówiło się, że ją i Jacoba łączy jedynie przyjaźń. Teraz okazuje się, że między nimi zrobiło się poważniej i coś zaiskrzyło. Pasują do siebie?

Blondwłosa Kaia Gerber idzie na kolację z Jacobem Elordim. Co na to Zendaya?

Kaia Gerber i Jacob Elordi na randce

Kaia Gerber po rozstaniu z Petem Davidsonem z nikim się nie umawiała. Jej rodzina od początku była przeciwna temu związkowi, za sprawą licznych relacji Davidsona z kobietami i skandali z nim w roli głównej. Chcieli uchronić córkę przed złamanym sercem. Związek nie przetrwał próby czasu i każde z nich rozeszło się w swoją stronę.

Teraz modelka wydaje się być nierozłączna z australijskim aktorem Jacobem Elordim, który znany jest z serialu „Euphoria”.

Kaia Gerber dostała MANDAT! Za co została ukarana?

Elordi do niedawna był związany z Zendayą, jednak wszystko wskazuje na to – że ten związek umarł śmiercią naturalną. Jacob nie mógł być w związku z aktorką, gdy spędza tyle czasu z Gerber.

Nowa para ponownie została przyłapana przez fotoreporterów na ulicach Nowego Jorku. Nie okazywali sobie uczyć, ale spędzają ze sobą całe dnie i mówi się, że świetnie się dogadują a między nimi zaczęło iskrzyć.

Kaia Gerber i Jacob Elordi są parą.

Kaia Gerber, Jacob Elordi. Fot.Forum/Backgrid USA.

Kaia miała na sobie mini sukienkę w kwiatowy wzór, którą połączyła z czarnymi sznurowanymi botkami. Później, tego samego dnia również zostali dostrzeżeni przez fotoreporterów i postawili na swobodniejsze stylizacje.

Modelka pokazała się w sportowym zestawie, który uwydatnił jej mięśnie brzucha. Gerber i Elordi wybrali się na wspólny trening.

Informator zdradził tabloidowi, że modelka „uwielbia spędzać czas z aktorem”.

Ładna z nich para?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kaia Gerber zmieniła fryzurę. Postawiła na ODWAŻNY kolor

Kaia Gerber i Cara Delevigne maja PASUJĄCE TATUAŻE

Kaia Gerber złamała rękę na kwarantannie. Zdjęcie z rentgena wygląda boleśnie

Kaia Gerber i Jacob Elordi przyłapani na randce.

Kaia Gerber, Jacob Elordi. Fot.Forum/Backgrid USA.

Kaia Gerber w maseczce na twarzy.

Kaia Gerber. Fot.Forum/Backgrid USA.

Kaia Gerber pokazała wysportowane ciało.

Kaia Gerber Fot.Forum/Backgrid USA.