TVP szykuje wiele nowości na nadchodzącą wiosnę. Zbliża się premiera nowego programu „Star Voice. Gwiazdy mają głos”, w którym będziemy mogli obserwować wokalne zmagania największych gwiazd. Stacja właśnie ujawniła, kto poprowadzi show typowane na hit wiosennej ramówki Telewizji Polskiej. W roli prowadzącej zobaczymy… gwiazdę kojarzoną ze stacją Polsat.

Meghan weźmie udział w REALITY SHOW! To program o weselach

Michalina Sosna nową prowadzącą TVP

Aktorka będzie gospodynią programu „Star Voice. Gwiazdy mają głos”. W nowej roli u jej boku towarzyszyć jej będzie sportowiec i hokeista Mariusz Czerkawski. W show wystąpią gwiazdy, które będą próbowały udowodnić, że potrafią śpiewać.

Każdy występ oceni profesjonalne jury: niekwestionowana królowa czeskiej estrady, Helena Vondrackova; znakomita piosenkarka, Majka Jeżowska oraz jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych, Mariusz Kałamaga – ale to widzowie mają decydujący głos i wybiorą zwycięzce odcinka.

Uczestnicy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne.

Michalina będzie miała okazję sprawdzić się jako prowadząca, kobieta nie ukrywa, że cieszy się z tego, że produkcja właśnie jej postanowiła zaufać i powierzyć te zadanie.

Rola prowadzącej telewizyjne show jest dla mnie nowa, przyjmuję ją jednak z wielką radością. Jest to dla mnie niewątpliwie duże wyzwanie, ale bardzo cieszę się, że produkcja postawiła właśnie na mnie. Dla każdego z uczestników ten program to coś nowego – wierzę, że dla nas, prowadzących również będzie on nowym, dobrym początkiem – powiedziała Michalina

Michalina Sosna

Fot.Materiały Prasowe

Kim jest, ile ma lat Michalina Sosna?

Michalina Sosna ma 31 lat. Urodziła się w Tychach. Sosna jest polską aktorką i artystką kabaretową, a już niedługo również prowadzącą nowe show. Publiczności dała się poznać podczas 10. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a obecnie możemy ją oglądać jako Julię, jedną z głównych postaci serialu „W rytmie serca” w Telewizji Polsat.

Michalina to absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Od lat związana jest z najważniejszymi stołecznymi teatrami: 6 piętro, Kamienica, Capitol, Rampa, Teatrem Dramatycznym, czy Studiem Buffo. Występowała także w serialach: „Korona Królów”, „La La Poland”, „Przyjaciółki”, „Na dobre i na złe”, „Bodo”, czy „Barwy szczęścia”.

Michalina Sosna na Instagramie:

Będziecie oglądać nowe show TVP?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Piotr Zelt padł ofiarą manipulacji ze strony TVP1 „Zostałem oszukany od początku do końca”

Michalina Sosna o wielkiej roli w teatrze Kamienica: „To nie było to, co zazwyczaj robię w spektaklach”

Michalina Sosna o zdradzie: „Trudno byłoby mi wybaczyć”