Dziś rozpoczynamy nowy cykl na naszej stronie. Seria pojawiać się będzie regularnie, a w niej co tydzień zamierzamy przypominać jak znane osoby z polskich seriali wyglądały na początku swoich karier. Na pierwszy ogień idzie aktorka Anna Mucha (39 l.), która najbardziej została zapamiętana przez polską publiczność z roli Magdy Marszałek, w serialu emitowanym na TVP2 „M jak miłość”.

Cykl pojawiać się będzie na zasadzie Throwback Thursday. Zobaczmy jeszcze raz jak kiedyś wyglądały gwiazdy, jaka była moda i poczujmy klimat tych czasów. 

Anna Mucha wróciła do Kuby Wojewódzkiego? Aktorka podsyca plotki o romansie z dziennikarzem!

Jak wyglądała Anna Mucha na początku kariery?

Anna Mucha od zawsze swoją urodą zaliczała się do typu klasycznej piękności. Jednak dużym niedopowiedzeniem byłoby stwierdzenie, że Mucha była seksbombą od początku swojej obecności w show-biznesie. Na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 9 lat, grając Sabinkę w filmie Andrzeja Wajdy, pt. Korczak. Sławę zyskała za sprawą występów w serialu „M jak miłość„, który emitowany jest na antenie TVP2.  Do większych sukcesów aktorskich niewątpliwie można zaliczyć występ w filmie „Lista SchindleraStevena Spielberga, z 1993 r.

Anna Mucha jako chłopczyca

Na początku kariery aktorka przyzwyczaiła fanów do stylu typowej chłopczycy. Oglądając zdjęcia z przeszłości można odnieść wrażenie, że Mucha nie przywiązywała tak dużej wagi do tego, co ma na sobie. Ania często pokazywała się w sportowych stylizacjach i kultowych spodniach tamtego okresu, a zarazem największego krzyku mody, czyli w dzwonach. Również jej fryzura była zupełnie inna od tej, którą obecnie widzimy. Ania gustowała w krótkich włosach, obciętych na typową chłopczycę.

Anna Mucha obecnie

Można napisać, że aktorka jest jak wino. Im starsza, tym lepiej wygląda . Upływający czas działa tylko na korzyść Anny Muchy. Kobieta znana jest ze swoich pełniejszych kształtów, nie katuje się wymyślnymi dietami tylko dumnie prezentuje kobiecą sylwetkę. Jak sama mówiła na swoim Instagramie są to jej „dobra narodowe” 🙂 Aktorka znana jest z tego, że nie poddaje się inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej. Mucha woli stawiać na naturalność i starzenie się z klasą. Pojawiające się zmarszczki mimiczne na jej twarzy dodają jedynie uroku. Anna jest bardzo ekspresyjną osobą, dużo się śmieje więc naturalnym jest, że to właśnie w tych okolicach najszybciej zaczęły pojawiać się oznaki starzenia. Znaczącą różnicą przeglądając zdjęcia kobiety, jest jej opalenizna. Na początku kariery Ania była zawsze blada, teraz dumnie prezentuje opalone i zdrowo wyglądające ciało.

Anna Mucha jest bardzo aktywna w sieci. Pierwszego bloga założyła już w 2007 r. Po urodzeniu drugiego dziecka założyła kolejnego bloga, Mamadu.pl, o tematyce parentingowej. Mucha stała się jedną z najlepiej zarabiających matek polskiego show-biznesu, za sprawą licznych kampanii reklamowych.

Ile dzieci ma Anna Mucha?

Niedawno media obiegła szokująca informacja, mówiąca o rozpadzie długoletniego związku aktorki z producentem filmów i programów telewizyjnych. Anna Mucha i Marcel Sora byli parą przez 10 lat. Poznali się na planie programu „Jak oni śpiewają?”, w którym Anna Mucha brała udział w 2008 roku. Mężczyzna był kierownikiem planu. W trakcie trwania związku doczekali się dwójki dzieci. W 2011 roku na świat przyszła córka Anny i Marcela – Stefania. Trzy lata później, w 2014 roku urodził się syn Teodor. Podobno Anna i Marcel rozstali się w przyjacielskiej atmosferze.

Co myślicie o metamorfozie Anny Muchy? Bardzo się zmieniła na przestrzeni lat?

Poniżej zdjęcia pokazujące jak aktorka wyglądała w przeszłości.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Mucha jest w ciąży? Pod najnowszym zdjęciem aktorki lawina komentarzy

Anna Mucha w blond peruce: A może by się tak zrobić na blond?

Anna Mucha w Vivie: Dla mnie LA jest brzydkie, nieatrakcyjne, nieinteresujące

Anna Mucha

fot: AKPA Opis: Anna Mucha na planie serialu „M jak miłość”, 30.05.2008, fot. Adam Prończyk/AKPA Na zdj. Katarzyna Cichopek, Anna Mucha

Anna Mucha

fot: AKPA Opis: Anna Mucha na planie serialu „M jak miłość”, 30.05.2008, fot. Adam Prończyk/AKPA

Anna Mucha Marcin Mroczek

fot: AKPA Opis: Anna Mucha na planie serialu „M jak miłość”, 30.05.2008, fot. Adam Prończyk/AKPA

Anna Mucha

fot: AKPA Opis: Anna Mucha na planie serialu „M jak miłość”, 30.05.2008, fot. Adam Prończyk/AKPA

https://www.instagram.com/p/B2YazZ-ICDv/

Anna Mucha

fot.AKPA

Anna Mucha

fot. AKPA

Anna Mucha

fot.AKPA

Anna Mucha

fot: AKPA
Opis: Dzień Dobry TVN 02.06.2007 fot. Jacek Grąbczewski/AKPA
Na zdj. Anna Mucha

fot: AKPA. Koncert z okazji 500 odcinka M Jak Miłość, 21.05.2007r., fot. Jacek Grąbczewski, Jacek Kurnikowski/AKPA
Na zdj. Anna Mucha

Anna Mucha

fot.AKPA

Anna Mucha

fot. AKPA