Anna Mucha (39 l.) postanowiła opublikować na swoim Instagramie tajemnicze zdjęcie. Kadr wywołał niemałe poruszenie wśród fanów aktorki. Wiele wskazuje na to, że rodzina Anny Muchy może się powiększyć.  Anna Mucha już jest mamą dwójki dzieci: Stefani oraz Teodora. Zobaczcie tylko najnowsze zdjęcie aktorki, które wywołało tyle szumu!

Już WIEMY, kogo i PO CO Anna Mucha zapraszała wczoraj do łóżka

Anna Mucha jest w trzeciej ciąży?

Aktorka na swoim Instagramie zamieściła zagadkowe zdjęcie. Możliwe, że niedługo będzie miała kolejne, już trzecie dziecko! Przynajmniej to próbowała zakomunikować publikując w sieci zdjęcie, na którym widzimy jej hipnotyzujące oczy i to, jak trzyma się za brzuszek.

Więcej na razie nie mogę zdradzić …- tajemniczo podpisała zdjęcie Anna Mucha.

Internauci szybko pośpieszyli z gratulacjami błogosławionego stanu aktorki. Fani zaczęli snuć domysły, że może chodzić o ciążę lub ślub serialowej Magdy w „M jak miłość”.

Obstawiam ciążę Madzi z Emki. Ręka podpowiada? Ciąża, jedyna myśl jaka się nasuwa. Wyglądasz coraz młodziej! Czyżbyś spodziewała się „baby”? Ciąża pewnie! Super, gratuluję – pisali rozemocjonowani Internauci.

Nie jest tajemnicą, że Anna Mucha lubi sobie konkretnie podjeść 🙂 Możliwe, że aktorka nie jest w ciąży i zwyczajnie robi sobie żarty z fanów, którzy za bardzo chcą wejść w jej życie prywatne.

View this post on Instagram

więcej na razie nie mogę zdradzić … 😎😛

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Anna Mucha

scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Jak myślicie, co Ania chce nam przekazać tym zdjęciem?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Mucha PROWOKUJE na Instagramie, a internautki: Brzmi jak TANIE 0700 masakra

Anna Mucha wstawiła zaskakujące zdjęcie z lodem po Magnum Fashion Show. Fani podzieleni

Anna Mucha, Małgorzata Rozenek-Majdan, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Kasia Zielińska i inne gwiazdy na evencie marki (ZDJĘCIA)

Sonda

poll-violet

Anna Mucha czy Kasia Cichopek - która wybrała lepszą ciążową stylizację?