Antek Królikowski i Joanna Opozda od 2022 roku toczą ze sobą zaciekłą wojnę, gdy po narodzinach ich synka Vincenta na jaw wyszła zdrada Królikowskiego, który w czasie ciąży swojej żony miał romans z sąsiadką. Po narodzinach dziecka para się rozstała i od tamtej pory walczą ze sobą o rozwód oraz niepłacone przez aktora alimenty.

I choć obydwoje bardzo chcieliby już dostać rozwód, zamknąć ten etap życia i móc układać je sobie na nowo, rzeczywistość okazała się nie być taka łatwa – na początku czerwca 2023 roku „Super Express” informował, że Opozda i Królikowski wciąż czekają na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy. Jakiś czas później pojawiła się informacja o przełomie w tej sprawie, a „Fakt” potwierdził, że sąd wyznaczył termin pierwszej rozprawy, która miała się odbyć w lutym 2024 roku.

Ujawniono ZAROBKI Antka Królikowskiego podczas rozprawy sądowej!

Pierwsza rozprawa rozwodowa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Jednym ze świadków Joanna Krochmalska

I faktycznie – 20 lutego 2024 roku o godzinie 9:00 w Sądzie Okręgowym w Warszawie odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa pary. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich, jak przekazał „Fakt”, to nie aktorka złożyła pozew rozwodowy – powodem w sprawie jest Antek Królikowski, a pozwaną Joanna Opozda. Dodatkowo, skłóceni małżonkowie nie musieli tolerować swojej obecności podczas rozprawy, ponieważ odbyła się w trybie zdalnym, a w sprawie powołano tylko dwóch świadków.

Jednym z nich okazała się… Joanna Krochmalska, była żona rapera Piotra „Liroya” Marca. Para rozwiodła się w 2022 roku w nerwowej atmosferze, a w jednym z wywiadów Krochmalska opowiadała, że jej były mąż był w stosunku do niej agresywny:

Zaczęło się między nami psuć, kiedy Piotr poszedł do Sejmu. Wspierałam go w tym, przenieśliśmy się z Gdańska do Warszawy. Piotr był politykiem, nie było go w domu, jego sprawy nagle stały się o wiele ważniejsze niż moje, które nie były „wagi państwowej”. Piotr coraz częściej podnosił głos, stawał się agresywny, musiałam dzwonić po policję. Bardzo często mnie krytykował, poniżał… — mówiła w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów”.

Antek Królikowski triumfuje w sądzie? UMORZONO sprawę nieopłaconych alimentów!

Jakiś czas temu Liroy zaprzyjaźnił się z Antkiem Królikowskim, z którym spędził razem dużo czasu w trakcie programu „Przez Atlantyk”. W mediach krążyły nawet plotki, że to wpływ Królikowskiego sprawił, że jego związek z Krochmalską się rozpadł:

Relacja z Joasią rozluźniła się, gdy Piotrek był posłem. Rzadko wtedy bywał w domu. Potem zakładał partię. Mnóstwo rzeczy poza domem go pochłaniało. To wolny duch, dlatego tak znakomicie odnalazł się w czasie rejsu przez Atlantyk. To pragnienie wolności i imprezowy styl życia połączył go z Antkiem Królikowskim, z którym bardzo się w programie zaprzyjaźnili – zdradził w rozmowie z Plotkiem jeden z pracowników produkcji programu TVN „Przez Atlantyk”.

Można więc zakładać, że Joanna Krochmalska zeznawała na korzyść Joanny Opozdy. Nie wiadomo jednak, czy rozprawa skończy się na jednym posiedzeniu.

Dariusz Opozda pozwał własną córkę? Aktorka zabrała głos: „To dla mnie bolesne”

pasekkozak

Joanna Opozda

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Podlewski/AKPA

Antoni Królikowski pełen miłości wyznaje: „Jestem z Izą, kochamy się”

scena z: Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Antek Królikowski z aktem oskarżenia

Antek Królikowski z aktem oskarżenia

scena z: Joanna Krochmalska, Piotr Liroy Marzec, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Joanna Krochmalska, Piotr Liroy-Marzec, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Liroy, Joanna Krochmalska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA