Johnny Depp (56 l.) i Amber Heard (34 l.) byli w związku małżeńskim przez rok, gdy na światło dzienne zaczęły wychodzić mroczne fakty na temat ich życia prywatnego. Aktorka oskarżyła Deppa o znęcanie się a on przyznał, że wszystko było doskonałą intrygą, która miała na celu go zniszczyć, a Heard wypromować na jego nazwisku. Do sieci wypłynęło nowe nagranie z telefonu, zarejestrowane tego wieczoru, podczas rzekomej bójki aktorskiej pary. Każde z małżonków ma własną wersję.

Johnny Depp założył Instagrama. Do podjęcia tej decyzji zmusiła go epidemia koronawirusa

Do sieci wyciekło nagranie z nocy bójki Amber Heard i Johnny’ego Deppa

Mimo, że Amber Heard i Johnny Depp nie są już w związku małżeńskich, cały czas pomiędzy nimi trwa batalia sądowa. Heard wniosła oskarżenie przeciwko byłemu mężowi. Twierdziła, że Depp znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Aktor przekonuje, że była żona uknuła z przyjaciółmi przeciwko niemu spisek doskonały, który miał na celu go pogrążyć i zniszczyć karierę. 

Przypomnijmy, że w wyniku głośnej batalii sądowej Depp stracił kontrakt w filmie Piraci z Karaibów – to był pierwszy raz, gdy Johnny nie wystąpił w kultowej już serii o kapitanie Jacku Sparrowie.

Dramatyczne wyznanie Amber Heard na temat Johnny’ego Deppa!

Teraz do sieci przedostało się nagranie telefoniczne, z rozmowy przyjaciółki Heard z policją – gdy ta zadzwoniła, by zgłosić napaść.

Muszę zgłosić napaść. To dzieje się teraz – mówi przyjaciółka aktorki.

Amber Heard i Johnny Depp gdy byli małżeństwem.

Johnny Depp, Amber Heard, fot.Forum.

Te nagranie jest kwestią sporną, gdyż Depp i Heard utrzymują swoją wersję wydarzeń. Depp twierdzi, że Heard rzucała w niego butelkami i szkło rozcięło mu rękę. Poza tym gwiazdor utrzymuje, że aktorka przycisnęła mu do policzka zapalony papieros.

Wyciekło nawet szokujące zdjęcie Deppa, który pamiętnej nocy został przewieziony do szpitala (TUTAJ).

Amber natomiast podtrzymuje, że połączenie telefoniczne zostało wykonane przez jej przyjaciółkę,Tillett Wright, która słuchała kłótni małżonków przez zestaw głośnomówiący i zareagowała na prośbę aktorki:

Usłyszałam, że  Amber płacze i błaga Johnny’ego, aby przestał. Potem krzyknęła: „Zadzwoń na 911”. Zatelefonowałam na policję, by uratować jej życie – powiedziała wówczas przyjaciółka Amber.

Johnny Depp ma nowy tatuaż – pamiątkę po Amber Heard

Depp jest zdania, że zgłoszenie na policję zostało wykonane nie podczas bójki, a półtorej godziny po niej. Aktor uwaza, że głos kobiety zgłaszającej napaść nie należy do Tillett Wright, jak przekonywała Amber – ale do Raquel Pennington, innej przyjaciółki Heard.

Prawnik gwiazdora, który broni go w sądzie przekonuje, że wszystko zostało zaplanowane przeciwko jego klientowi a dowody sfabrykowano. Dodatkowo Heard wypromowała się na związku z aktorem.

Jak myślcie, która ze stron konfliktu mówi prawdę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Johnny Depp POZYWA Amber Heard i twierdzi, że ZDRADZAŁA go z Elonem Muskiem

Johnny Depp jest BANKRUTEM?! I to nie przez Amber Heard!

Marilyn Manson stoi murem za Johnnym Deppem: Amber Heard go ukrzyżowała!

Johnny Depp na premierze filmu.

Johnny Depp, fot.Forum

Amber Heard w złotej sukni na Met Gali.

Amber Heard, fot.Forum