W internecie nadal wrze temat preselekcji do Eurowizji, podczas którego wygrała Blanka Stajkow z piosenką „Solo”. Natomiast największym faworytem był Jann z piosenką „Gladiator” – widzowie nie mogą pogodzić się z tym, że to nie on będzie nas reprezentował.

Blanka wydała oświadczenie w sprawie Eurowizji! Zamierza zrezygnować?

Odeta Moro w rozmowie z Blanką: Takich dziewczyn jest milion!

Internauci sugerowali, że artystka powinna zrezygnować i ustąpić na rzecz innego, preferowanego przez nich kandydata. Blanka kilka dni po wygranej przyznała, że zwycięstwo przyniosło jej przede wszystkim wiele bólu.

Blanka Stajkow pozowała w kusym bikini na dmuchanym jednorożcu. Teraz jedzie na Eurowizję!

Niedawno nasza reprezentantka na Eurowizji 2023 pojawiła się w programie Onet rano. Niestety Blanka nie miała łatwo nawet podczas wywiadu. Odeta Moto zadał dość złośliwe pytanie: „Jesteś ładną dziewczyną z długimi włosami, która ładnie śpiewa, w teledysku widzimy Cię w stroju kąpielowym – jesteś zgrabna ok. Takich dziewczyn jest milion! Musisz zwrócić na siebie uwagę tak, żeby jednak Ciebie wybrali, a nie te 999 tysięcy. No i jak zamierzasz to zrobić?”.

  • Przez muzykę. Staram się być zawsze autentyczna w tym, co piszę, w tym co robię. Chciałabym, żeby poprzez moją muzykę ludzie byli szczęśliwsi – tłumaczy Blanka.
  • Ta piosenka taka jest właśnie? – pyta Odeta Moro.
  • Z tego, co słyszę od moich fanów to tak jest: da się do niej tańczyć i dobrze się czują, kiedy ją słuchają – zapewnia Blanka.
@agusthere Najnowszy wywiad Blanki 🤡 #apeldotvp #justiceforjann #blankaisoverparty #eurowizja #eurowizja2023 #jann #gladiator #muremzajannem #muremzajann ♬ dźwięk oryginalny - agusthere

Ten fragment wywiadu stał się wyjątkowo popularny na TikToku. Widzimy, że internaci przyklasnęli Odecie Moro za szczerość:

  • Ten moment, kiedy kogoś ciśniesz, ale ta osoba nie rozumie albo udaje, ze nie rozumie xd
  • Czuję zażenowanie tej dziennikarki XD
  • Już kocham tą dziennikarkę, widać że nie ukrywa tego
  • Kocham tą dziennikarkę

Internauci grzmią po eliminacjach do Eurowizji 2023. Podpisują petycje i organizują protest pod TVP

 

Blanka Stajkow, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Blanka Stajkow, SK:, , fot. Podlewski/AKPA