Britney Spears jest pod kuratelą swojego ojca, Jamiego Spearsa, od 2008 roku, kiedy to przeszła załamanie nerwowe na oczach całego świata. Piosenkarka postanowiła walczyć o wolność i na jaw wyszły jej szokujące wyznania. Jamie zrezygnował z kurateli.

Manager Britney Spears po 25 latach rezygnuje ze swojej funkcji: „Moje usługi nie są już potrzebne”

Ojciec Britney Spears zrezygnował z kurateli

Ojciec Britney Spears podjął decyzję o tym, że nie będzie już sprawował władzy nad córką i jej majątkiem. Rozprawa sądowa ma odbyć się we wrześniu.

Cieszymy się, że pan Spears i jego prawnik pogodzili się z koniecznością odsunięcia go – powiedział Mathew Rosengart, prawnik Britney Spears.

Justin Timberlake jest ZSZOKOWANY zeznaniami Britney Spears. Zabrał głos

Jego adwokatka argumentowała, że nie ma żadnych podstaw prawnych dla pozbawienia Jamiego Spearsa kurateli. On jednak zrobił to dla dobra córki.

Pan Spears jest nieustannym celem nieuzasadnionych ataków i dlatego nie wierzy, że publiczna bitwa z jego córką o jego ciągłą służbę i opiekę nad nią pozostaje w jej najlepszym interesie – cytuje rzecznika Jamiego Spearsa „TMZ”.

Nie uwierzysz na co ojciec Britney wydał jej 2 miliony dolarów?!

Britney Spears przez ostatnie 13 lat nie mogła decydować ani o swoim majątku, ani o sobie – nie mogła zajść w ciążę, była zmuszana do brania tabletek antykoncepcyjnych, faszerowano ją lekami.

Jamie Spears, ojciec Britney Backgrid USA / Forum

Britney Spears

Fot.Forum/BACKGRID USA

Britney Spears w bikini.

Britney Spears, Fot.Forum/Mega Agency

Britney Spears, Sam Asghari

Britney Spears, Sam Asghari, fot. Forum, Backgrid USA