Ola Żuraw zdobyła popularność i rozgłos dzięki udziałowi w 4. edycji „Top Model” w 2014 roku. Choć ostatecznie nie zrobiła kariery w modelingu, udział w programie otworzył jej drzwi do kariery YouTuberki i influencerki na Instagramie. Na swoim Instagramie zamieszcza liczne zdjęcia z życia codziennego, a na YouTubie regularnie wrzuca filmiki na temat mody, rodzicielstwa, związków czy samoakceptacji. W 2018 roku na świat przyszła jej córka Apolonia. Jakiś czas temu Ola zaręczyła się ze swoim partnerem, a już wkrótce para weźmie ślub.

Ola Żuraw zdradziła JAKĄ OPERACJĘ przeszła! „Ogromny ból i naprawdę dużo poświęcenia żeby mieć ten SUPER EFEKT”

Ola Żuraw pokazała jak wyglądała w blond lokach. Zdradziła czy planuje wrócić do blondu

W ramach instagramowego Q&A Ola postanowiła udzielić fanom odpowiedzi na pytania zarówno dotyczące ślubnych przygotowań jak i zahaczających o jej życie codzienne czy wygląd. Wśród nich pojawiło się pytanie o włosy influencerki – jeden z internautów zapytał, czy jej bujna, ciemnobrązowa grzywa delikatnych loków jest wynikiem przedłużania, na co Ola odpowiedziała twierdząco.

Następnie ktoś z jej wieloletnich fanów zapytał, czy celebrytka planuje kiedyś „wrócić do blondu”. Na to pytanie Ola również odpowiedziała twierdząco, a dodatkowo dołączyła archiwalne zdjęcie, gdy na głowie miała burzę blond loków! Poznalibyście, że to ona?

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw