Oliwia Bieniuk (17 l.) mimo młodego wieku zachwyca swoją urodą. Nastolatka na Instagramie zgromadziła 117 tys. obserwatorów i chętnie robi sobie zdjęcia sponsorowane. Tym razem Bieniuk zachęca do zakupu torebki ale przy tym przypomina, że warto pozostać w domu. Jedna z fanek napisała przezabawny komentarz, z którym zgadzamy się w 100%.

Natalia Siwiec pokazała urocze zdjęcie z Oliwią Bieniuk: „Dziewczyny moje”

Oliwia Bieniuk reklamuje torebki podczas domowej kwarantanny

Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej aktorki, Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Nastolatka podczas pandemii koronawirusa stosuje się do wszystkich zasad i zostaje w domu. Oliwia postanowiła skorzystać z okazji i zareklamowała na swoim Instagramie pewną markę torebek, jednak musimy przyznać, że opis niekoniecznie jest adekwatny do zdjęcia.

Razem z @obagpolska #zostałamwdomu Dbajcie o swoje zdrowie! #zostańwdomu – podpisała zdjęcie Bieniuk

Oliwia w lawendowej bluzce i różowym dresie zapozowała z torebką, siedząc na parapecie. Młoda influencerka wyrasta na prawdziwą piękność. Już teraz widać, że urodę odziedziczyła po mamie.

Oliwia Bieniuk kończy 16 lat – tata pokazał jej stare zdjęcia z Anią Przybylską

Fani w komentarzach nie mogli wyjść z podziwu nad urodą nastolatki. Jedna z obserwatorek postanowiła w zabawny sposób skomentować całą sytuację.

Też noszę torebkę w domu – napisała w sekcji komentarzy fanka

No tak, bo każdy z nas, szczególnie teraz gdy nie powinno się wychodzić z domu wygląda jak milion dolarów – a prawdziwa kobieta swoją torebkę powinna mieć przy sobie cały czas 🙂

Nie bez powodu mówi się, że w kobiecej torebce można znaleźć wszystko Nigdy nie wiadomo, co może się w danej sytuacji okazać przydatne.

A Wy, jak uważacie, przesada czy jednak nie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Oliwia Bieniuk pokazała kreację na STUDNIÓWKĘ. Nastolatka ma ŚWIETNY styl

Blady i wystraszony Jarosław Bieniuk w SĄDZIE (ZDJĘCIA)

Oliwia Bieniuk pokazała efekty profesjonalnej sesji zdjęciowej. Wygląda powalająco!