Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski od wielu lat przyjaźnią się z Jarosławem Bieniukiem. Często razem spędzają wspólnie czas nad morzem i wyjeżdżają na wakacje, dlatego Natalia bardzo zbliżyła się do 17-letniej Oliwii.

Natalia Siwiec i Oliwia Bieniuk na wakacjach

Natalia Siwiec w MOCNYCH słowach o show-biznesie. Porównuje go do MAFII

Po wielu publikacjach w mediach społecznościowych można zauważyć, że Siwiec wspiera nastolatkę i ma z nią bliskie relacje. Sylwestra i Nowy Rok spędzili razem w Zakopanem. Dzisiaj gwiazda wrzuciła wspólne zdjęcie z córką i Oliwią na Instagram.

Dziewczyny moje – napisała Siwiec.

Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej skomentowała: Już tęsknie 😩🤤🤤😍.

View this post on Instagram

Dziewczyny moje🥰

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Internauci są zauroczeni Oliwią, jak i małą Mią:

  • Olivia jaka piękna 😍😍😍
  • Olivia ma super Ciocię 👌a ten mały brzdąc rozwala cały system
  • Mia jaki cudaczek👶
  • Z Oliwią jak siostry
  • Wszystkie trzy kobitki piękne

Natalia Siwiec z Mią w Zakopanem. Wszyscy patrzą na stylizacje mamy i córki

Po tym, jak Jarosław Bieniuk został oskarżony o gwałt i zatrzymany przez policję, jako pierwsza zabrała głos Natalia Siwiec. Zapewniała, że są to tylko pomówienia.

Jarosław Bieniuk stanie przed sądem

View this post on Instagram

Doniesienia z ostatnich dni to dla mnie jakieś chory absurd. Jarosław Bieniuk to jeden z moich najlepszych przyjaciół, właściwie rodzina. Człowiek którego znam od lat z naprawdę przeróżnych życiowych sytuacji. Nie ma takiej możliwości, bym nagle uwierzyła, że zmienił się o 180 stopni i odpowiadał za przestępstwa seksualne! Nie ma takiej opcji. Nie staje murem za bliskim człowiekiem bo tak należy – NIE!!!!!! Jestem ostatnią osobą na tej planecie, która broniłaby faceta w takiej sytuacji. Stoję i zawsze będę stała murem za kobietami!!!!!! Powinny bronić swojego dobrego imienia, ale tylko wtedy, gdy to co mówią jest prawdą. Nigdy z innych powodów, a tym bardziej materialnych. Znając kulisy tej sprawy i samego Jarka jestem pewna, że nie ma najmniejszej szansy, by zrobił on cokolwiek kobiecie, która by tego nie chciała!!!! Gdyby istniał choć procent szansy, że zarzucany mu czyn jest prawdziwy, nie miałabym nic do powiedzenia! Obiektywizm i szczerość (także wobec bliskich osób) to jedna z tych moich cech, które są równie brutalne, co wartościowe. Mam nadzieję, że sytuacja niebawem się wyjaśni i Jarek wróci do dzieciaków. Dobre imię i tak ma już zszargane. CO SIĘ Z WAMI LUDZIE DZIEJE? DLACZEGO ROBICIE INNYM TAKIE RZECZY?

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on