Niedawno Oliwia Bieniuk była bohaterką okładki magazynu „Viva!”. Nie da się ukryć, że jej kariera nabiera tempa, a ona jest rozchwytywana. Ostatnio w mediach było dość głośno o 18. urodzinach Oliwii. Z tej okazji stacja TVN postanowiła porozmawiać z nastolatką i przygotować specjalny materiał o niej.

Oliwia Bieniuk pokazała CHŁOPAKA. Pojawił się na jej urodzinach

Oliwia Bieniuk o planach na przyszłość

Początkowo zdawało się, że Oliwia zwiąże się z branżą modową, jednak z czasem nieco zmieniła zdanie. Najprawdopodobniej pójdzie w ślady matki, Anny Przybylskiej. Jak już wcześniej wspominała, bardzo jej się podoba praca w branży aktorskiej, dlatego chodzi do klasy profilu teatralno-filmowym i myśli też o studiach w szkole teatralnej. W rozmowie z Dorotą Wellman dla „Dzień Dobry TVN” wyjaśniła, że teraz najważniejsza jest dla niej matura.

Wszyscy mówią mi cały czas, że to jest trudny zawód, że to ciężka praca, poświęcasz się dla niej w 100%. Mówią mi to cały czas i ja sobie zdaję sprawę. Nie zniechęca mnie to, ale na razie poświęcam się w 100% dla matury – wyznała.

Oliwia Bieniuk o relacji z Martyną Gliwińską i reakcji na kolejnego brata: Na początku się wkurzyłam

Przed kamerami wypowiedział się także Jarosław Bieniuk, ojciec Oliwii. Zdradził, co sądzi o planach zawodowych córki.

Szczerze mówiąc, to są jej wybory. Ja tylko mogę ją wspierać i pomagać, doradzać ewentualnie, ostrzegać i trzymać kciuki. Czas pokaże, czy się wszystko uda – wyznał.

Oliwia w rozmowie z dziennikarka przyznała, że choć jest już pełnoletnia, widzi w sobie dziecięcą radość, lubi się wygłupiać i jest szalona. Jak dodała, zapewne ma to po mamie, choć pod względem charakteru przypomina bardziej ojca, a jej brat Szymon – matkę.

Nie czuję się dojrzała tak na 100%. Mam w sobie trochę dziecka. Ja to widzę. Ja lubię się wygłupiać. Mama też miała taki humor, ja jestem tak samo szalona. Kocham się śmiać! Nie lubię być smutna, przygnębiona – powiedziała.

ZOBACZ TEŻ:

Oliwia Bieniuk zagra Annę Przybylską? „Będzie musiała zmierzyć się z mitem genialnej matki”

Oliwia Bieniuk wspomina mamę na Instagramie. Pokazała wzruszające zdjęcie

Oliwia Bieniuk w czarnej marynarce i botkach.

Oliwia Bieniuk/fot. AKPA

Oliwia Bieniuk uśmiecha się do fotoreporter.

Oliwia Bieniuk/fot. AKPA