Britney Spears trzy miesiące temu zażądała zmiany głównego opiekuna, prosząc sądy o usunięcie ojca Jamiego. Powołała na jego miejsce Jodi Montgomerym, która jest jej drugą opiekunką. Od września 2019 roku sprawowała nad nią kuratelę, kiedy Jamie zrezygnował z tej funkcji z powodu „zdrowia”.

Britney Spears walczy w sądzie

Britney wymienia ŻARÓWKĘ. Wyjawiła „SZOKUJĄCĄ” prawdę

Na początku sierpnia wyznaczony przez sąd prawnik Britney złożył dokumenty, w których twierdzi, że Britney „zdecydowanie woli”, aby Jodi miała nad nią kontrolę. Piosenkarka nie chce też, aby Jamie jako jedyna osoba zajmował się jej majątkiem.

Rok temu Kevin Federline, były mąż Britney Spears, oskarżył ojca piosenkarki: Jamie Spearsa o stosowanie przemocy wobec wnuka. Kevin złożył obciążające zeznania na policji.

https://www.instagram.com/p/CGBPTXRAsWP/

Fani piosenkarki są coraz bardziej zaniepokojeni jej sytuacją. Adwokat piosenkarki walczy w sądzie o drugiego kuratora z zewnątrz, aby nie była ubezwłasnowolniona i zależna tylko od ojca i matki. Sędzia nakazał, aby piosenkarka sama opisała wszystkie swoje problemy w specjalnym oświadczeniu.

Wtedy prawnik Britney Sam Inghman stwierdził, że jego klientka „jest jak pacjent w śpiączce” i nie jest w stanie sama podpisać oświadczeń, które chciałby przedstawić w sądzie. Na szczęście za Spears w takim wypadku może podpisać prawnik.

Britney Spears już NIE komunikuje się z fanami za pomocą ukrytych przekazów i powie PRAWDĘ? „Domagam się uwagi”

Jak podają amerykańskie media, podczas rozprawy podobno prawnik powiedział, że artystka nie chce już wracać na scenę. Z kolei ojciec Britney chce wznowienia kariery.

https://www.instagram.com/p/CGBLOnkgURY/